Ana Sayfa / Yaşam / Seyahat / Seyahat Arkadaşım Valiz.com
seyahat arkadasim valiz com 660x330 - Seyahat Arkadaşım Valiz.com
Seyahat Arkadaşım Valiz.com

Seyahat Arkadaşım Valiz.com

Seyahat etmeyi çok seven biriyim.

Eğer sizlerde seyahat etmeyi seviyorsanız, yazımın ilginizi çekeceğine inanıyorum.

Arabam ile seyahat etmeyi severim. Ama toplu taşıma araçları ile seyahat etmek beni daha çok heyecanlandırıyor. Çünkü arabam ile seyahat yaparken fark etmediğim yerler karşıma çıkıyor.

Sadece otobüs ile seyahat etmiyorum. Aynı zamanda uçak ile de seyahatlerim olabiliyor. Tek tek seyahat firmalarının web sitelerine girmek yerine valiz.com’a girmeyi tercih ediyorum.

Valiz.com’un yapmış olduğu arama motoru kullanım açısından çok kolay ve anlaşılır.

Mükemmel bir Eskişehir yolculuğu için valizimi hazırladım. Ama bilet almamıştım. Valiz.com’dan Eskişehir Otobüs Bileti almalıydım.

Valiz.com‘a giriş yaptım. Otobüs bileti sekmesine tıkladım. Karşıma saniyeler içinde Eskişehir’e giden otobüs firmaları , kalkış ve fiyatları çıktı. Seyahatimi 2+1 koltuklu otobüslerle yapmayı sevdiğim için seçenekler içinde olup olmadığını baktım. İstediğim seçeneklerin içinde vardı. İstediğim boş bir koltuğu seçenekler içinde rahatlıkla buldum. Kredi Kartım ile satın aldım. Email adresime seyahatimle ilgili bilgiler geldi.

Otobüs terminaline gittim. Seçmiş olduğum koltuğa oturdum. Eskişehir yolculuğumu kaliteli bir şekilde devam ettim.

Valiz.com’dan uçak bileti veya İDO içinde bilet arabilir ve alabilirsiniz. Yine aynı şekilde site içindeki arama motorunu kullanabilirsiniz.

Ben seyahat etmeyi sevmiyorum. Ama seyahat yazıları ve tavsiyeler okumak daha hoşuma gidiyor diyorsanız. Site içindeki blog sayfasını okuyabilirsiniz. En çok okunan yazı “Hangi Ülkenin Kahvaltı Kültürü Size Uygun?” belki ilginizi çekebilir.

Eğer bugünlerde seyahat etmeyi planlıyorsanız valiz.com ‘u kullanmanızı tavsiye ederim. Mutlaka ucuz bir otobüs bileti, uçak bileti veya ido bileti bulacağınıza inanıyorum.

Seyahat etmek özgürlük ise bundan yararlanmak için daha ne bekliyorsunuz.

Ayrıca Valiz.com’a üye olmak çok kolay olduğunu belirteyim.

İyi seyahatler dilerim.

bulent vural 250x250 - Seyahat Arkadaşım Valiz.com

Yazar hakkında

Bülent Vural
Kule Canbazı Editörü

Bunu Okuyun!

e ozgurluk kulecanbazi com 310x165 - E-Özgürlük!..

E-Özgürlük!..

Bugünlerde “Özgürlüğü nasıl tanımlarsınız?” diye bir soru sorsalar…

isparta adana ve balikesir de gelecek turizmde dedi 660x330 310x165 - Isparta, Adana ve Balıkesir de Gelecek Turizmde Dedi!

Isparta, Adana ve Balıkesir de Gelecek Turizmde Dedi!

Seyahat ederken hepimiz gittiğimiz yörenin doğasını, kültürünü hissetmek, el emeklerinden satın almak, yerel lezzetlerini tatmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir