Kullanım Koşulları

kulecanbazi.com, sitesi sizlere hayata dair en güncel ve farklı bilgileri sizlere aktarmayı hedefleyen aktüel haber portalıdır.

kulecanbazi.com, içeriklerinde ve sayfalarda diğer web sitelerine ait linkler bulunabilir. kulecanbazi.com, hiçbir şekilde bu sitelerin içeriklerinden ve/veya ticari aktivitelerinden sorumlu tutulamaz.

kulecanbazi.com, sitenin içeriğini, yapısını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

kulecanbazi.com, Güncellemeler, bakım ve/veya ticari nedenlerden ötürü önceden haber vermeden servisi kısmen ve/veya tamamen durdurma hakkını saklı tutar. Her koşulda kesintisiz hizmet garantisi vermemektedir.

kulecanbazi.com‘da yeralan sitelere ait logoların mülkiyeti, ilgili sitelere aittir.

kulecanbazi.com içerisinde bulunan bütün içerikler bilgi verme amacı taşımaktadır. kulecanbazi.com bu bilgilerin doğruluğunu kesinlikle kabul etmemektedir ve sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Site içerisinde bulunan bilgilerden kaynaklanan herhangi bir problem sonucunda kulecanbazi.com sorumlu tutulamaz.

kulecanbazi.com, kullanıcıların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmemektedir.

kulecanbazi.com, içeriklerini aktif link vermek suretiyle bir bölümü bilgimiz dahilinde kullanılabilir. Lütfen iletişime geçiniz.

Kule Canbazı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir