3 boyutlu emlak ilan sitesi 660x330 - 3 Boyutlu Emlak İlan Sitesi
3 Boyutlu Emlak İlan Sitesi

3 Boyutlu Emlak İlan Sitesi

Bana günümüzde emlak ilan sitelerinin neredeyse hepsi aynıymış gibi geliyor.

Emlak sitelerinde aradığımız veya vermiş olduğumuz bir ilana çabuk cevap almak isteriz. Lakin bir ilan ararken karşımıza çıkan reklamlar kafa karıştırıcı olabiliyor.

Hedefe kısa sürede ulaştıracak web sitelerini çok beğeniyorum. Yine internette gezinirken Emlak Sergisi isimli bir portal ile karşılaştım.

Site kendini “Türkiye’nin İlk 3 Boyutlu İlan Sitesi” olarak tanıtıyor. Kullanıcı arayüzü çok kolay ve anlaşılır olmuş. İlan veya proje arayabiliyorsunuz. Yani sadece işyeri, konut, arsa olarak değil aynı zamanda projelere de yer vermiş. İlanların resimleri küçük değil, çok rahat inceleme imkanınız var. Ayrıca bazı ilanları 360 derece tur ile gezme imkanınız bile var.

Çok fazla kategori olduğu için hiç sıkılmadan site de vakit geçirebiliyorsunuz. Ücretsiz üye olabilir ve ilan verebilirsiniz.

Emlak Sergisi’nin çok hoşuma giden bir özelliği daha var. Alt bölümde Satılık, Kiralık, Konut Projeleri sekmeleri var. Yine bunlar alt kategori ile Satılık veya Kiralık Daireler, Müstakil Evler , Devremülk diye ayrılmış. Bunların altında da şehirlere göre kategorileştirilmiş.

Emlak Haberlerinin de içinde bulunduğu bir portal olması diğer emlak sitelerinden bir kez daha ayrıyor. Zevkle okuyacağınız makaleler, konusuna göre resimlerle sunulmuş.

Sürekli ücretsiz ilanlar verildiği için hiç bir ücret almadan ilanınız ilk sıralarda yer alabiliyor. Hatta geliştirdikleri teknoloji ile tek tık ile ilanınızı güncelleyebiliyorsunuz. Bu da ilan veren kullanıcıların Emlak Sergisi ‘ni seçmelerinin en büyük sebebi oluyor.

İnanıyorum ki emlaksergisi.com çok yakın zamanda adından daha çok söz ettirecektir. Sizlerde Türkiye’nin İlk 3 Boyutlu İlan Sitesi’ni merak ettiyseniz buradan ziyaret edebilirsiniz.

Öğrenmek, Keşfetmektir…

bulent vural 250x250 - 3 Boyutlu Emlak İlan Sitesi

Yazar hakkında

Bülent Vural
Kule Canbazı Editörü

Bunu Okuyun!

25 inci mipim fuarina 90 ulkeden katilim var 660x330 310x165 - 25’inci Mipim Fuarına 90 Ülkeden Katılım Var

25’inci Mipim Fuarına 90 Ülkeden Katılım Var

Cannes’da Dev Buluşma Gayrimenkul sektörünün uluslararası platformda kendini ve projelerini tanıttığı en önemli fuar olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir