kutsal topraklara huzur icinde gitmek kulecanbazi com 660x330 - Kutsal Topraklara Huzur İçinde Gitmek...
Kutsal Topraklara Huzur İçinde Gitmek...

Kutsal Topraklara Huzur İçinde Gitmek…

O’nun evine gitmek. O’na misafir olmak demektir. Kutsal toprakları ziyaret etmeyi her zaman düşünmüşümdür.

Zaman zaman profesyonelce hazırlanmış web sitelerini incelerim. İşte onlardan biri de Semerşah Grup tarafından hazırlanmış Semerşah Turizm  internet sitesi…

Semerşah Turizm sitesinde sadece Hac Kayıtları ve Umre Turları düzenlenmiyor. Aynı zamanda kültür turları da düzenlenmekte hakkında bilgiler bulmanız mümkün oluyor.

Neden bu site ilgini çekti diye sorarsanız. Kendilerini tanıtıkları bölüm diyebilirim. ““Yoluna gücü yetenlerin o evi haccetmesi, Allah’ın insanlar üzerindeki hakkıdır” ilahi buyruğundan hareketle, hizmet kervanına katılan Semerşah Grup, Türkiye genelindeki özel kuruluşlar arasında, son 7 yıldır hacı adayları tarafından en çok tercih edilen şirketler topluluğudur.

Bunun öncelikli nedeni ise Semerşah Grup’un hacılarını birer müşteri olarak değil Allah’ın misafiri olarak görmesidir. ” diyorlar.

Ayrıca çalışmış oldukları ulaşım firmaları dünyaca ünlü ve güvenirliği kanıtlanmış firmalar. Ne kadar titiz oldukları buradan belli oluyor.

Semerşah Turizm, düzenledikleri turlar için hazırladıkları videoları çok profesyonelce hazırlamışlar. Sadece Hac ziyaret değil aynı zamanda Umre’ye gidecekler için 1 saatlik bir eğitim videosu hazırlamışlar.

Arama motoru ise tamamen hedefe yönlendiren kaliteli bir çalışma olmuş… Kurumsal yaklaşımlarını web sitelerine yansıtmışlar. Şimdiden “2017 Sömestr Umresi Ön Kayıt Programı” en çok incelene turlardan biri olduğunu hatırlatmak isterim.

Hac görevini yapmak isteyen hacı adayların tüm ihtiyaçlarını karşılayacakları bir site… Aşı Merkezlerinden, Hac sırasında karşılacabileceğiniz ve aklınıza takılacak tüm sorulara cevap bulabiliyorsunuz.

Boşuna Türkiye genelindeki acenteler arasında son 7 yıldır hacı adaylarının ilk tercihi Semerşah Turizm olmamış.

Yaşlanmayı beklemek mi? Hemen şu anda davete gitmek mi? Zamanı gelince diye ertelediğiniz bu ziyaret için. Zaman şimdiyse?

Bir yorum

  1. Mekke ve Medine’yi görmek, kutsal topraklarda umre turları gerçekleştirmek en büyük hayal…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir