Neslihan Erdoğan’ın Dönüşüm Hikayesi!

                                                                   xls2 gorsel 20191504121725042 - Neslihan Erdoğan'ın Dönüşüm Hikayesi!                                                                                  

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli’nin danışanı Neslihan Erdoğan yepyeni bir dönüşüm hikayesine imza atacak. Fazla kilolarından şikayetçi ve daha formda yaşamak isteyenler için son derece ilham verici olacak bu hikayeye ortak olmak ister misiniz?

Neslihan Erdoğan, tam bir ay boyunca Taylan Kümeli’nin kendisi için özel olarak hazırladığı diyet ve egzersiz programı yanında, tahlil sonuçlarına göre doktorunun kendisine önerdiği  XL-S’ten de destek alacak.  Kilo Kontrol Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış bir gıda olan ve XL-S Nutrition’u, shake olarak öğünlerinden bazıları yerine tüketecek Neslihan Hanım, bitkisel kaynaklı doğal bir lif olan Litramin içerikli gıda takviyesi olan XL-S Expert  ile de diğer öğünlerinde aldığı yağdan gelen kalori miktarını kısıtlayacak.
Kilo Kontrol Amaçlı destek ürünlerini kullanırken bir doktora danışmak, çok iyi araştırmak ve en doğru ürünü seçmek çok önemli. Neslihan Hanım da bu anlamda doktorunun önermiş olduğu, Almanya’da üretilen, Türk Gıda ve Tarım Bakanlığı onaylı XL-S ürünleri ve Taylan Kümeli’nin önerileri ile ideal kilosuna kolayca ulaşacak.

                                           xls1gorsel 20191504121743934 - Neslihan Erdoğan'ın Dönüşüm Hikayesi!
Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte forma girmek isteyen herkes, Taylan Kümeli’nin kişisel Instagram  hesabından veya XL-S Türkiye hesabından bu dönüşümü adım adım takip edebilir.
Taylan Kümeli’nin ipuçlarından faydalanmak, XL-S ürünleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ve kendi dönüşüm  hikayenizi yazmak isterseniz Neslihan Hanım’ın yolculuğundan ilham alabilirsiniz.  Bol şans!

                                             

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Bunu Okuyun!

8 seansta hipnoz ile zayiflayin 660x330 310x165 - 8 Seansta Hipnoz İle Zayıflayın

8 Seansta Hipnoz İle Zayıflayın

Aşırı kilolarınızdan kurtulmak için bildiğiniz zayıflama yöntemleri işe yaramadıysa hipnoz ile zayıflayabileceğinizi biliyor muydunuz?

duygusal hayatimiza gore besleniyoruz 660x330 310x165 - Duygusal Hayatımıza Göre Besleniyoruz

Duygusal Hayatımıza Göre Besleniyoruz

Ne kadar mutlu ve huzurlu isek kendimizden o kadar memnun oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir