Ana Sayfa / Haber Canbazı / Magazin / Motto “Beni Yormasan” Şimdi Dijital Platformlarda!
motto beni yormasan simdi dijital platformlarda 660x330 660x330 - Motto "Beni Yormasan" Şimdi Dijital Platformlarda!
Motto "Beni Yormasan"

Motto “Beni Yormasan” Şimdi Dijital Platformlarda!

Motto,  sözü ve müziğe kendilerine ait “Beni Yormasan” isimli single çalışmaları ile dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

Uzun zamandır Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok mekan ve üniversite şenliklerinde sahne alan Motto, 2010 yılında çocukluktan bu güne arkadaş olan Can Büyükbaş (vokal), Ozan Hatipoğlu (gitar), Erkin Sağsen (gitar), Ozan Özgül (bass gitar) ve Can Sürmen (davul) tarafından üniversite yıllarında Ankara’da kuruldu.

Grup, 2013 yılının başlarında “Sen Gerçek Değilsin” adlı ilk EP’lerini internet üzerinden yayınladı. Bu EP ile birlikte katıldıkları ilk yarışma olan 18. Roxy Müzik Günlerinde, davulcuları Can Sürmen “En İyi Davulcu” ödülünün sahibi oldu. Motto; müzikten aldıkları zevki, farklı ve enerjik tarzlarıyla herkese ulaştırmayı hedefliyor.

Şarkı ile birlikte aynı anda yayınlanan video klip, grubun performans görüntülerinden oluşuyor. Çekimler, Beykoz Kundura Fabrikasında bir günde tamamlandı.

Yalnızca, dijital platformlar aracılığı ile müzikseverlerin beğenisine sunulan “Beni Yormasan” Alper Erinç stüdyosunda, H. Buğra Kunt aranjörlüğünde kaydedildi.

Bunu Okuyun!

oguzhan koctan yeni video klip 660x330 310x165 - Oğuzhan Koç'tan Yeni Video Klip

Oğuzhan Koç’tan Yeni Video Klip

Oğuzhan Koç; Esen Müzik etiketiyle yayınlanan, kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkının yer aldığı,

hakan altun un dedemin ilahileri albumunun ilk video klibi 660x330 310x165 - Hakan Altun'un ‘‘Dedemin İlahileri’’ Albümünün İlk Video Klibi

Hakan Altun’un ‘‘Dedemin İlahileri’’ Albümünün İlk Video Klibi

Hakan Altun, dedesi Zeki Altun’a yıllar önce verdiği sözü yerine getirmek için ‘‘Dedemin İlahileri’’ albümünü, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir