Ana Sayfa / İş Dünyası / Ekonomi-Finans / Güzellik & Bakım Fuarı Bitti
guzellik bakim fuari bitti kulecanbazi com 660x330 - Güzellik & Bakım Fuarı Bitti
Güzellik & Bakım Fuarı Bitti

Güzellik & Bakım Fuarı Bitti

Bu yıl 27. kez düzenlenen Güzellik & Bakım Fuarı, bu yıl 18 bin kişinin üzerinde ziyaretçi ağırladı.

Arı zehri, havyar, salyangoz ya da 24 ayar altınla ciltlerine bakım yaptıranlar, ses dalgalarıyla tek seansta cilt gerdirenler, altın iğne ile selülitlerinden kurtulanlar, kalıcı makyaj yaptıranlar, ameliyat izlerini kapatmak isteyenler, el ve tırnak bakımının yanı sıra saçlarını da ihmal etmeyenler bu yıl da İnterteks tarafından düzenlenen Güzellik & Bakım Fuarı’nı ziyaret etti.

Genç, yaşlı, kadın, erkek herkesin ilgisini çeken fuar dört günlük maratonun ardından sona erdi. Fuara bu yıl Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere, Avrupa, Uzakdoğu ve Orta Asya’dan uluslararası firmalar katıldı. 8 ülke, 127 firma, 400 marka ve 18 bin kişi üzerinde ziyaretçi, 15 bin metrekareye yayılan alanda dört gün boyunca güzellik üzerine konuştular, Türkiye ve dünyadaki son trendleri anlattılar.

Sektör profesyonellerinin yanı sıra güzellik ve bakımına önem veren herkesin ilgisini üzerinde toplayan Güzellik & Bakım Fuarı, sabahın erken saatlerinden itibaren kapıların açılmasını bekleyen İstanbullular ve şehir dışından otobüslerle gelen ziyaretçilerin akınına uğradı.

18 bin kişi üzerine çıkan ziyaretçiler, İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfü Kırdar Rumeli salonunda dört gün boyunca dünyadaki son trendleri tanıyıp sektörle ilgili yenilikleri öğrenmenin yanı sıra, hem en son ürün ve yöntemlerin neler olduğunu yakından incelediler hem de güzel bir gün geçirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir