Ana Sayfa / Denizli / Duydum ki Unutmamışlar…
duydum ki unutmamislar kulecanbazi com 660x330 - Duydum ki Unutmamışlar...
Duydum ki Unutmamışlar...

Duydum ki Unutmamışlar…

Geçen günlerde Fox Tv‘de sabah haber programı İsmail Küçükkaya‘nın sunduğu Çalar Saat‘i izliyordum.

İsmail Küçükkaya, samimi ve dürüst habercilik anlayışıyla derlediği haberleri izleyicilerle buluşturup ülkenin nabzını tutuyor. Özellikle programında yeni çıkan kitaplara yer vermesi olduğunu belirteyim. Bu kitapların birçoğunu okullara, kütüphanelere bağışladığını biliyor musunuz?

Dejavu
Dejavu

Neyse programının önemli bir bölümünde ise hit olmuş olmamış tüm müzik türlerine yer vermesidir. Sabah sabah bizleri duygulandıran bir grup, bir şarkı buluyor ve gönlümüze, dilimize ulaşıyor. İsmail Küçükkaya, Deja-vu’nun Mayıs 2015’de çıkardıkları “Duydum ki Unutmuşsun” isimli cover şarkısına yer verdi.

Daha önceleri bildiğimiz bir şarkıyı o kadar güzel bir cover yapmışlar. Youtube üzerinden defalarca dinledim ve kliplerini izledim. Deja-Vu Grubu‘nun Müzik Yönetmeni Doğan Yılmaz ile irtibata geçtim. Özellikle İsmail Küçükkaya’nın programında kendilerine yer vermesi çok hoşlarına gittiğini belirtti.

Ankaralı gruplardan olan Deja-Vu  1999 yılında kuruldu. Grup özellikle bilinen yerli ve yabancı şarkıları yorumlayarak işe başladı. Deja-Vu beste çalışmalarına yoğunlarak, seneler içerisinde birçok organizasyonda sahne aldı.  Deja-Vu grubu Cenk Sönmez, Doğan Yılmaz, Oğuzhan Gençtürk, Metecan Mete, Barış Durmuş‘dan oluşuyor.

Mayıs 2015 ‘de Anadolu Müzik Yapım etiketiyle çıkarmış oldukları üçüncü stüdyo albümü “Dünya Varmış” sevenleriyle buluştu. Çık şarkıları “Duydum ki Unutmuşsun” ile albümde 10 şarkı bulunuyor.

Deja-Vu Grubu Ankara, İstanbul, İzmir, Muğla, Denizli, Antalya‘da konser programlarına başlayacaklarının müjdesini verdiler.

Fotoğraflar için Mert Zeytinci ve Zafer Başaran‘a teşekkür ederiz.

Deja-Vu Grubu ile yaptığımız röportajımız Kanguru Haber‘de yer vereceğiz. Başarılar dileriz

bulent vural 250x250 - Duydum ki Unutmamışlar...

Yazar hakkında

Bülent Vural
Kule Canbazı Editörü

Bunu Okuyun!

kenan dogulunun avrupa turnesi programi belli oldu kulecanbazi com 660x330 310x165 - Kenan Doğulu’nun Avrupa Turnesi Programı Belli Oldu

Kenan Doğulu’nun Avrupa Turnesi Programı Belli Oldu

Kenan Doğulu “2016 Aşk ile Yap Avrupa Turu” kapsamında tüm Avrupa’yı dolaşarak sevenleriyle buluşacak.

cagan irmaktan muhtesem konser kulecanbazi com 660x330 310x165 - Çağan Irmak'tan Muhteşem Konser

Çağan Irmak’tan Muhteşem Konser

Beyazperdenin başarılı yönetmenlerinden Çağan Irmak, filmlerinde özenle seçip yer verdiği şarkıları oyuncu dostlarıyla birlikte İş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir