bilkent stationda saglikli beslenme tuyolari kulecanbazi com 660x330 - Bilkent Station’da Sağlıklı Beslenme Tüyoları
Bilkent Station’da Sağlıklı Beslenme Tüyoları

Bilkent Station’da Sağlıklı Beslenme Tüyoları

Beslenme ve Diyet Uzmanı Ferin Batman, kadınlarla keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Batman, Bilkent Station’da düzenlenen söyleşide sağlıklı bir yaşamın ve beslenmenin püf noktalarını anlattı.

Ankara cemiyet hayatının tanınmış simaları ve blog yazarları, Beslenme ve Diyet Uzmanı Ferin Batman’ın söyleşisinde bir araya geldi. Bilkent Station’daki buluşmada kadınlara önerilerde bulunan Batman, “Piyasada sağlıksız diyet önerileri dolaşıyor. Bir bilene danışmadan yaptığınız diyetler sağlığınızı bozabilir” dedi.

Merak Edilen Soruları Yanıtladı
Ankaralı kadınların yoğun katılım gösterdiği etkinlikte davetliler hem bilgilendi, hem de keyifli vakit geçirdi. Ünlü diyetisyenle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan konuklar, sağlıklı yaşam hakkında merak ettikleri sorulara da cevap buldu. Soru cevap şeklinde gerçekleşen söyleşide Batman, “Kilo probleminiz varsa, mutlaka bir yerlerde hata yapıyorsunuz. Sağlıklı beslenen insanlarda kilo problemi olmaz. Kendi beslenme disiplininizi oluşturmanız gerekiyor. Herkes kendine uygun diyet yöntemini bulmalı” dedi.

Beslenme konusunda kadınlara tüyolar veren ünlü isim, “Öğünlerinize bitkisel protein katın. Bunlar arasında mercimeği ya da kuru baklagilleri sayabiliriz. Baharatlar metabolizmayı hızlandırır. Baharatlara beslenmenizde yer vermek çok önemli. Tarçın, karanfil, zerdeçalın büyük faydasını görürsünüz. Vitamin ve mineral değerleriniz bozuksa yaptığınız diyetler işe yaramayabilir diyete başlamadan mutlaka bu testleri yaptırmanız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Bunu Okuyun!

basari ogrenmeyle degil beslenmeyle geliyor 660x330 310x165 - Başarı Öğrenmeyle Değil Beslenmeyle Geliyor

Başarı Öğrenmeyle Değil Beslenmeyle Geliyor

Okul hayatındaki başarı, çocukların kışın sağlıklı kalması, bağışıklık sistemini güçlendirici ve reflüden uzak tutucu beslenmeden …

anitkabir de guinness rekor denemesi 660x330 310x165 - Anıtkabir'de Guinness Rekor Denemesi

Anıtkabir’de Guinness Rekor Denemesi

Anıtkabir’de 6 bin kişilik gönüllü grubu, Zafer Haftası Etkinlikleri kapsamında 26 Ağustos 2014 Salı günü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir