Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / Tırnak Tasarımında Moda ‘Türk Bayrağı’
tırnak
Tırnak Tasarımında Moda 'Türk Bayrağı'

Tırnak Tasarımında Moda ‘Türk Bayrağı’

Japon prensesi Akiko Mikasa’nin Türkiye ziyareti sırasında tırnaklarına yaptırdığı Türk Bayrağı nail art tasarımıyla tırnak tasarımı trendini tekrardan gündeme getirdi. Tüm dünyada akım haline dönüşen ve birbirinden ilginç tasarımlarla farklı bir boyuta taşınan tırnak boyama sanatına ‘Türk Bayrağı’ damgasını vurdu.

Günlük hayatın bir parçası olan ve kadınların vazgeçilmezi haline gelen tırnak tasarımı, şuanda Türkiye’de temaslarına devam eden Japonya İmparatorluk Ailesi mensubu Prenses Akiko Mikasa ile tüm gözleri kendisine çevirdi.

Modanın ve trendlerin yakından takip edildiği ve turistlerin yoğunlukla yer aldığı Nişantaşı’ndaki güzellik merkezlerinin de kapıları Türk Bayrağı nail art tasarımı için çalınmaya başlandı. Türk Bayrağını tırnak tasarımına taşımak isteyenlerle ilgili Nişantaşı Shine Nail Plus Kurucusu ve Güzellik Uzmanı Zeyda Gözen; ‘ İnsanlar yeniden gündeme gelen Türk Bayrağı tırnak tasarımına insanlar çok kısa sürede yoğun bir ilgi gösterdi. Sosyal medyanın da etkisiyle birlikte kadınların şu an ki en favori tasarımı Türk Bayrağı oldu. Bize gelen misafirlerimizin tamamı şu an bu trendi uygulamamızı istiyor. Uygulamalar 15 güne kadar tırnakta kalabiliyor. Uygulanan işlemin ardından da insanlar direk sosyal medya da post ve story paylaşımında bulunuyor’ diyerek yoğun ilgiyi dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir