Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 4 Nisan
4 nisan 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 4 Nisan
Vizyona Giren Filmler: 4 Nisan

Vizyona Giren Filmler: 4 Nisan

4 Nisan 2014′te 4’ü yerli film olmak üzere toplam 10 film vizyona çıkarıldı. Aşk Oyunu, Baskın 2, Bırakmak İstiyorum, Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi, Nuh: Büyük Tufan, Çocuk Büyütme Rehberi, Kan Kokusu, Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol, Mandıra Filozofu, Meleklerin Mucizesi isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Aşk Oyunu
Umut Yüksel’in yönettiği ve Kemal Uçar, Pınar Göktaş, Ebru Öztürk ile Lemi Filozof’un oynadığı Aşk Oyunu, Tiglon Film dağıtımıyla Ezgi Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Baskın 2
Gareth Huv Evans’ın yönettiği ve Iko Uwais, Arifin Putra, Oka Antara ile Tio Pakusadewo’nun oynadığı Baskın 2 (The Raid 2: Berandal), M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Bırakmak İstiyorum
Yücel Yolcu’nun yönettiği ve İpek Sorak’ın yapımcılığını üstlendiği Bırakmak İstiyorum, Mars Entertainment Group dağıtımıyla Böcek Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi
Ben Stassen’in yönettiği ve Tolga Çevik, Altan Erkekli, Volkan Severcan ile Berna Diribaş’ın seslendirdiği animasyon Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi (The House of Magic),  Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Nuh: Büyük Tufan
Darren Aronofsky’nin yönettiği ve Russell Crowe, Emma Watson, Logan Lerman ile Jennifer Connely’nin oynadığı Nuh: Büyük Tufan (Noah),  UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.

Çocuk Büyütme Rehberi
Eugenio Derbez’in yönettiği ve Eugenio Derbez, Jessica Lindsey, Loreto Peralta ile Daniel Raymont’un oynadığı Çocuk Büyütme Rehberi (Instructions Not Included), Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Kan Kokusu
Jim Mickle’nin yönettiği ve Bill Sage, Ambyr Childers, Julia Garner ile Kelly McGillis’in oynadığı Kan Kokusu (We Are What We Are),  M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol
Justin Chadwick’in yönettiği ve Idris Elba, Naomie Harris, Tony Kgoroge ile Riaad Moosa’nın oynadığı Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol (Mandela: Long Walk To Freedom), Pinema Film dağıtımıyla MG Beyond tarafından vizyona çıkarıldı.

Mandıra Filozofu
Müfit Can Saçıntı’nın yönettiği ve Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Ayda Aksel ile Eser Eyüboğlu’nun oynadığı Mandıra Filozofu,  Cine Film dağıtımıyla MinT Yapım tarafından vizyona çıkarıldı.

Meleklerin Mucizesi
Biray Dalkıran’ın yönettiği ve Hakan Türkşen, Gaye Gürsel, Cem Kılıç, Altan Erkekli, Ayşen Gruda, Dilek Serbest, Murat Parasayar ve Yıldız Asyalı’nın oynadığı Meleklerin Mucizesi,  Özen Film dağıtımıyla Yazz Film Yapım tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

21 kasim 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 21 Kasım

Vizyona Giren Filmler: 21 Kasım

21 Kasım 2014′te 5′i yerli film olmak üzere toplam 7 film vizyona çıkarıldı.

14 kasim 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 14 Kasım

Vizyona Giren Filmler: 14 Kasım

14 Kasım 2014′te 5′i yerli film olmak üzere toplam 8 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir