viruslerde burun mukozasina dikkat kulecanbazi com 660x330 1 660x330 - Virüslerde Burun Mukozasına Dikkat!
Virüslerde Burun Mukozasına Dikkat!

Virüslerde Burun Mukozasına Dikkat!

Burun, solunum yollarına giren havanın ilk giriş yolunu oluşturur. Nefesle alınan hava burada nemlendirilir, ısıtılır ve filtre edilerek temizlenir. Mukozanın nemli olması bu fonksiyonların sağlıklı yapılması için gereklidir.

Alerjik rinit gibi problemler burnun tıkanmasına neden olur. Burun tıkanıklıklarında, ağızdan nefes almak zorunda kalınır, kuru, soğuk ve süzülmemiş hava direk akciğerlere ulaşır.

Solunum yolu ile bulaşan bakteri ve virüslerden korunmak için burun mukozasının sağlıklı ve nemli olması, burunun tıkalı olmaması gerekir.

Çörekotu yağı, okaliptüs yağı, ksilitol ve nane yağı içeren Zade Vital Nigefix Nazal Sprey, burun mukozasının nemlendirilmesi ve burun tıkanıklığının açılmasında yardımcı oluyor,
Burun tıkanıklığı, kaşıntı akıntı gibi Alerjik Rinit semptomlarının rahatlatmada destek olan bitkisel Nigefix Nazal Sprey içeriğindeki çörek otu yağı, okaliptus ve nane uçucu yağlar sayesinde solunum sırasında alınan havayı nemlendirerek rahat bir nefes almayı destekliyor.

Zade Vital Tesisleri’nde uluslararası GMP (İyi üretim Uygulamaları) standartlarında üretilen Nigefix Nazal Sprey, alışkanlık yapmaz ve uzun süreli kullanım için uygundur.

Bunu Okuyun!

pastil kullanirken bunlara dikkat edin kulecanbazi com 660x330 1 310x165 - Pastil Kullanırken Bunlara Dikkat Edin!

Pastil Kullanırken Bunlara Dikkat Edin!

Tüm dünyayı etkileyen Covid 19 virüsüne karşı koruyucu önlemler tartışılırken, uzmanlar halkı yanlış pastil kullanımına …

coronovirus hakkinda bilinmesi gerekenler kulecanbazi com 660x330 1 310x165 - Coronovirüs Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Coronovirüs Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyada hızla yayılmaya başlayan Coronavirüs Çin dışında diğer ülkelerde de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir