reynmen soyleyecek realme bagis yapacak kulecanbazi com 660x330 1 660x330 - Reynmen Söyleyecek, Realme Bağış Yapacak
Reynmen Söyleyecek, Realme Bağış Yapacak

Reynmen Söyleyecek, Realme Bağış Yapacak

Korona virüs nedeniyle işyerleri, restoranlar çalışmaya ara veriyor, konserler, kültür sanat etkinlikleri erteleniyor ya da iptal ediliyor. Bu süreçte genç yaşlı her kesimin evde durarak virüsün yayılmasının önüne geçmesi gerekiyor. Bu konuda farkındalık yaratmak isteyen akıllı telefon markası Realme, sosyal medya üzerinden Reynmen konseri düzenleyerek gençlere #evdekal diyor.

21 Mart Cumartesi günü saat 20.30’da Realme ve Reynmen Instagram hesaplarından yayınlanacak konserle birlikte, marka devlet hastanelerine binlerce N95 maske bağışlayacak. Ayrıca Ahbap Platrofmu’nun da etkinliğe dahil olması ile izleyiciler bağışta bulunarak son 15 günde işten çıkarılmış insanlara yardım edilebilecek. Ev konserlerine devam edecek olan Realme, aynı zamanda evde oturan takipçilerine çeşitli sürprizler hazırlayıp hediyeler dağıtacak. Bunlardan biri de Nisan ayında Türkiye’ye gelmesi beklenen Realme’nin yeni serisi Realme 6 modelleri olacak. Canlı yayınlara evinden katılan 3 kişiye bu telefonlardan hediye edilecek.

#benimolayım
#evdekal

https://www.instagram.com/realmeturkey/

https://www.instagram.com/reynmen/

Bunu Okuyun!

bosch covid 19 icin hizli test gelistirdi 1 kulecanbazi com 660x330 1 310x165 - Bosch, Covid-19 İçin Hızlı Test Geliştirdi

Bosch, Covid-19 İçin Hızlı Test Geliştirdi

Koronavirüs (COVID-19), dünya genelinde sağlık sistemleri ve sağlık kurumları açısından önemli zorluklar yaratıyor.

koronavirus stresi ile nasil bas edebiliriz kulecanbazi com 660x330 1 310x165 - Koronavirüs Stresi İle Nasıl Baş Edebiliriz?

Koronavirüs Stresi İle Nasıl Baş Edebiliriz?

Yeni yılla birlikte doğal afetler, savaşlar, göçler, kazalar derken son olarak tüm dünyada hızla yayılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir