Ana Sayfa / Kültür Sanat / Müzik / ‘Paramparça’nın Soundtrack’i Çıktı
paramparcanin soundtracki cikti kulecanbazi com 660x330 - ‘Paramparça’nın Soundtrack’i Çıktı
‘Paramparça’nın Soundtrack’i Çıktı

‘Paramparça’nın Soundtrack’i Çıktı

Paramparça
Paramparça

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, iki sezondur lider olan ‘Paramparça’ dizisinin şarkıları ‘Paramparça / Bir Uçurum Özlemi Belki Aşk’ adlı albümde toplandı.

Endemol Shine Türkiye ve Kalan Müzik işbirliğiyle hazırlanan albümde ‘Paramparça’ dizisinin, birinci sezonunda yer alan orijinal dizi müzikleri yer alıyor. Çok sayıda değerli söz yazarı, besteci ve müzisyenin imzasını taşıyan albümdeki şarkıları ise, yine albümde söz yazarı ve besteci olarak imzaları bulunan Ayşe Önder, Ümit Önder, Murat Başaran (Mayki) ve ünlü sanatçı İntizar seslendiriyor.

Erkan Petekkaya Sürprizi
İntizar’ın yorumuyla milyonlarca kişi tarafından dinlenen ‘Su Gibi Gözlerin’ adlı şarkının içinde dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya da bir şiir seslendiriyor. Şiirin söz yazarı ise, aynı zamanda dizinin birinci sezonunun yönetmeni de olan Cevdet Mercan.

Albümde 33 Şarkı Yer Alıyor
‘Paramparça/Bir Uçurum Özlemi Belki Aşk’ albümünde; ‘Paramparça- Su Gibi Gözlerin’, ‘Çocuk’, ‘Aşk Böceği’, ‘Paramparça Gerilim’, Kırarcasına’, ‘Buruk’, ‘Dilara’nın Öfkesi’, Sonbaharın Rengisin’, ‘Çaresiz Aşk’, ‘Kırıldı Buzlar’, ‘Cihan Gerilim Versiyon’, ‘Beyaz’, ‘Hoşçakal Arkadaş’, ‘Kafam Karışık’, ‘Eski Günler’, ‘Çaresiz’, ‘Paramparça Mahpusluk’, ‘Sırça Köşk’, ‘Kıskançlık Krizi’, ‘Sokaktaki Yaşam’, ‘Paramparça Olan Ruh’, ‘Gülseren’, ‘Neymiş’, ‘Ağlama Yeter’, ‘Düşler’, ‘Sıfır Noktası’, ‘Siyah Bahar’, ‘Karamsar Olma’, ‘Gözyaşı’, ‘Kafam Karışık Remix’, ‘Zincir Vurulmuş Üstüme’, ‘Sinsi’ ve ‘Paramparça Jenerik’ adlı dizide yer alan 33 oriinal şarkı yer alıyor.

Bunu Okuyun!

paramparca star tvde izleyici ile bulustu 660x330 310x165 - “Paramparça” Star Tv'de İzleyici İle Buluştu

“Paramparça” Star Tv’de İzleyici İle Buluştu

Sezonun merakla beklenen dizisi “Paramparça” Star TV’de izleyici ile buluştu.

paramparca dizisi 1 aralik 2014 20 30da startvde 660x330 310x165 - "Paramparça" Dizisi 1 Aralık 2014 20:30'da Star Tv'de...

“Paramparça” Dizisi 1 Aralık 2014 20:30’da Star Tv’de…

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’nın başrollerini paylaştığı “Paramparça” dizisi 01 Aralık 2014 Pazartesi akşamı Star …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir