Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / Kadir İnanır’ın Sağlık Durumu
kadir inanirin saglik durumu kulecanbazi com 660x330 - Kadir İnanır’ın Sağlık Durumu
Kadir İnanır’ın Sağlık Durumu

Kadir İnanır’ın Sağlık Durumu

Türk sinemasının ünlü oyuncusu Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran, Beyin Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Yunus Aydın ve NöroRadyoloji Uzmanı Prof. Dr. Naci Koçer birlikte basın açıklaması yaptılar. Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran, ünlü sanatçı Kadir İnanır’ın sağlık durumunun iyiye gittiğini ve tedbir amaçlı olarak yoğun bakımda bir süre daha takip edileceğini belirtti.

Ünlü oyuncuyu hastaneye, aynı zamanda 30 yılık arkadaşı ve hekimi olan Acıbadem Fulya Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Yunus Aydın getirdi.

Prof. Dr. Aydın basın toplantısında yaptığı açıklamada; “11 Şubat 2018, Pazar sabahı Jülide hanım telefon ederek rahatsızlandığını söyledi. Hemen evlerine, Kadir beyin yanına gittim. Kendisini hastaneye getirdim çünkü ilk saatler çok kritik. Bütün ekibi topladık derhal tetkikleri yapıldı, MR çekildi ve çekilen fotoğrafları Prof. Dr. Naci Koçer ile paylaştık, Naci bey de ekibini toplayarak geldi ve başarılı bir operasyon gerçekleşti” diye konuştu.

“Özellikli Girişimsel İşlem Uyguladık”
Ünlü oyuncu Kadir İnanır’a ameliyat değil girişimsel radyoloji işlemi uyguladıklarını belirten Nöroradyoloji Uzmanı Prof. Dr. Naci Koçer de, sanatçıya embolektomi yapıldığını yani tıkalı damara kateterle girip özel bir cihaz vasıtasıyla çıkarılıp damarı açtıklarını söyledi.

Kasığından iğne ile işleme başladıklarını ve parçanın çıkarıldığını ve ünlü sanatçının sağlık durumunun iyi olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Naci Koçer şöyle konuştu: “Kadir beye beyin anjiyografisi yapıldı ve kapalı damar bulunarak hemen açıldı. Başarılı bir operasyon geçirdi ve sağlık durumu iyiye gidiyor. Hastamız ilk kritik saatleri atlattı. Şu anda genel durumu iyi, yaşamı tehdit eden belirgin bir durum yok. Bu sabah çekilen MR’da da kötüye giden bir durum yok. Yoğun bakım servisinde takibe devam ediyoruz.” dedi.

Bunu Okuyun!

hulya kocyigit amerikada ameliyat oluyor kulecanbazi com 660x330 310x165 - Hülya Koçyiğit Amerika'da Ameliyat Oluyor

Hülya Koçyiğit Amerika’da Ameliyat Oluyor

Türk Sineması’nın efsane ismi Hülya Koçyiğit tedavi olmak için gittiği Amerika’da ameliyat oluyor.

goruntu yonetmeni kenan ormanlar vefat etti 660x330 310x165 - Görüntü Yönetmeni Kenan Ormanlar Vefat Etti

Görüntü Yönetmeni Kenan Ormanlar Vefat Etti

Pek çok önemli sinema filmine görüntü yönetmeni olarak imza atan Kenan Ormanlar’ı ani bir rahatsızlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir