Ana Sayfa / İş Dünyası / Ekonomi-Finans / Hepsipay Pazaryeri Nedir? Ne İşe Yarar?
hepsipay pazaryeri nedir ne ise yarar kulecanbazi com 660 330 - Hepsipay Pazaryeri Nedir? Ne İşe Yarar?
Hepsipay Pazaryeri Nedir? Ne İşe Yarar?

Hepsipay Pazaryeri Nedir? Ne İşe Yarar?

Tüketiciler ve satıcılar internet ortamında alışveriş yaparken ne ister? Tüketiciler aldığı malın doğru ve hilesiz olarak gönderilmesini talep eder. Satıcı tarafta sattığı ürünün ücretinin ödenmesini ister. Doğal olarak üçüncü bir tarafın aracılığına ihtiyaç duyulur.

Elektronik ortamda üçüncü bir taraf olarak işte burada Hepsipay Pazaryeri devreye giriyor. Hepsipay Pazaryeri, satıcıların ürümlerini alıcılara sunmasını ve satış yapabilmelerini sağlayan bir e-ticaret faaliyetidir diyebiliriz.

E-ticaret yapmak isteyen girişimciler, Hepsipay Pazaryeri‘nde belirli bir ücret veya komisyon karşılığında sanal bir mağaza kiralıyor. Bu sanal mağaza aracılığıyla satmak istediği ürünlerini yerleştiriyor. Alıcı olan taraflar ise bu sanal mağazalardan güvenli bir şekilde alışverişlerini yaparlar.

Alıcı sanal mağazadan almış olduğu ürün teslim edildiğinde satış gerçekleşmiş oluyor.  Yapılan satışın bedeli satıcı tarafın hesabına satış onaylandığında geçiyor. Alışveriş Hepsipay Pazaryeri‘nde şeffaf bir şekilde gerçekleşiyor. Satıcı taraf hiç bir altyapı yatırımı yapmadan yeni müşterilere ulaşma imkanı yakalıyor. Bu sebeble satıcılar pazaryerini yeni sanal mağazalar açmak için kullanıyorlar.

Hepsipay Pazaryeri’nin Faydaları Nelerdir?

  • Tek entegrasyon ile tüm satıcıların ödeme almasını sağlarken para transferini ve komisyon hesaplamalarını tek seferde yapabilirsiniz.
  • Satıcılar ile aranızdaki nakit akışını kolayca takip edebilir, son kullanıcıdan satıcıya olan para akışını güvenli bir şekilde, sizin belirlediğiniz kurallar çerçevesinde yönetebilirsiniz.
  • Tüm bankalar için tek komisyon oranı üzerinden çalışır. Türkiye’nin en büyük kart markaları (Bonus, World, Axess, Maximum, Advantage, CardFinans ve Paraf) ile taksitli ödeme hizmeti verebilirsiniz.
  • Üst düzey güvenli ödeme altyapısı ve uzman ekipler 7 gün 24 saat kontrolleri ile olası kayıplarınızı, müşteri itirazlarını ve şüpheli işlemleri minimum düzeyde tutabilirsiniz.
  • Müşterilerinizi her seferinde kart bilgilerini girme zahmetinden kurtarırsınız ve böylece alışverişi kolaylaştırıp satışlarınızı artırırabilirsiniz.
  • Yönetim Paneli sayesinde finansal ve yönetimsel raporlara ulaşabilir; satış, ürün ve performanslarınızı takip edebilirsiniz.
  • Yönetim Paneli ile firmanızın ana hesabına bağlı satıcı hesaplarını kontrol eder, performanslarını gözlemler, gelecek ve geçmiş döneme ait işlem detaylarını izleyebilirsiniz.

Hepsipay Pazaryeri hakkında daha fazla bilgiye Hepsipay internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bunu Okuyun!

pasabahce urunleri amazon turkiyede satista kulecanbazi com 660x330 310x165 - Paşabahçe Ürünleri Amazon Türkiye’de Satışta

Paşabahçe Ürünleri Amazon Türkiye’de Satışta

Türkiye’nin en sevilen markalarından Paşabahçe, E-ticaret devi Amazon’un Türkiye’deki müşterileri için açtığı mağazasında, ürünlerini tüketicilerle …

eglence ve alisveris icin geri sayim basladi 660x330 310x165 - Eğlence ve Alışveriş İçin Geri Sayım Başladı

Eğlence ve Alışveriş İçin Geri Sayım Başladı

İstanbul’un zengin tarihi geçmişini, kültürünü, alışveriş ve eğlenceyle buluşturan İstanbul Shopping Fest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir