bugun gunlerden o 660x330 660x330 - Bugün Günlerden “O”
Bugün Günlerden “O”

Bugün Günlerden “O”

Stephen King - O
Stephen King – O

Gerilim romanlarının usta kalemi Stephen King’in 1986 yılında ilk baskısını yapan “O” romanı tam metin olarak okuyucusuyla buluşuyor!

King’in 9 Eylül 1981 yılında kaleme almaya başladığı ve 28 Aralık 1985 yılında yazımını tamamladığı ve çok konuşulan romanı “O” 2015’te daha da çok konuşulacak!

Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry’yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren bir yaratığın, insanları kendi karanlık dünyasına çeken esrarengiz bir gücün varlığıdır.

Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş ve yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır.

Ancak, anılarının derinliklerine gömülen yaratık yıllar sonra yeniden harekete geçince, onunla bir kez daha hesaplaşmak zorunda kalırlar. Geçmişte kalan kâbuslar, şimdiki zamanda korkunç bir gerçeğe dönüşmüştür artık.

Bunu Okuyun!

etkili genclerin 7 aliskanligi sean covey 660x330 310x165 - Etkili Gençlerin 7 Alışkanlığı

Etkili Gençlerin 7 Alışkanlığı

Genç olmak hem harika hem de kışkırtıcı bir süreçtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir