Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / Bir Tanıtım Videosuna İhtiyacınız Mı Var?
bir tanitim videosuna ihtiyaciniz mi var kulecanbazi 660x330 - Bir Tanıtım Videosuna İhtiyacınız Mı Var?
Bir Tanıtım Videosuna İhtiyacınız Mı Var?

Bir Tanıtım Videosuna İhtiyacınız Mı Var?

İşletmenizi sosyal medya platformlarında en iyi şekilde tanıtmak mı istiyorsunuz? O zaman bu yazımız size yol gösterecektir.

Bundan yıllar önce yazdığımız yazılar içinde tanıtım videoları kullandığımızda etkili olduğunu gördük. İnternetin en güzel yanı içeriklerimizde resim galerileri, gif ve video kullanabilmemizdir. Şirketler de artık görsel ve videolar ile içerik strateji hazırlamaya başladılar. Şirketler sosyal medya içerikleri stratejilerinin %43 ‘nü videolardan oluşturuyor.

Akıllı telefonların ve internet bağlantı hızlarının artmasıyla birlikte daha çok video izler olduk. Yine bir araştırmaya göre akıllı telefon sahiplerinin %75’i telefonlarından online video izliyorlar. Ve her gün online video izleyen kullanıcı sayısı 100 milyon üzerinde olduğunu biliyor musunuz?

Tüketicilerin %80 video izledikten sonra o ürünü alma ihtiyacı duyuyor. Onun için bir ürün satıyorsanız mutlaka kısa bir tanıtım videonun olmasında fayda var.

Dünyanın en büyük video platformu olan Youtube‘da her ay 4 milyar saat video izleniyor. Videolarınız profesyonel, stratejik ve yaratıcı videolar yaptığınızda neler olur diyorsanız. Marka alışkanlığını % 170 artırıyor. Beğenilirliği % 500 artırıyor. Satın alma isteğini ise % 270 artırıyor. Yapacağınız ve yaptıracağınız videolar tüketicinin dikkatini çekmek ve marka bilinirliği için mükemmel bir fırsat olduğunu belirtmeliyiz.

Yapılan bir araştırmaya göre tüketicilerin % 46’sı videoları izledikten sonra harekete geçiyor. % 64’ü videoları izledikten sonra ürünü satın alıyor. %80’i videoları nerede izlediklerini hatırlıyor. %90’ı videoları izledikten sonra karar veriyor. %96’sı online videoları izledikten sonra linklere tıklıyor.

Eğer sizlerde profesyonel, stratejik ve yaratıcı videolara ihtiyacınız için çözüm arıyorsanız. Video pazarlama ajansı Vimark çözüm ortağınız olacaktır. Vimark, Kurumsal film ve tanıtım filmleri çeken bir ajans. Vimark’ın Videa, Vicreate, Visound, Viplay, Vipatners ve Vidigital başlıklarında hizmetler sunuyor. Video pazarlamasında Tanıtım Filmleri, Event Çekimleri, Fayda Videoları, İnfografik Videoları, Müşteri Memnuniyeti Videoları ve Ürün Videoları hazırlıyorlar.

Son zamanlarda VR ( Sanal Gerçeklik Gözlükleri) artmasıyla birlikte Facebook ve Youtube üzerinden izlenebilen 360 derece video, 360 derece canlı yayın, 360 derece havadan çekim ve 360 derece infografik videolara içinde çözüm bulmaktalar.

Vimark’ın referansları da çok güçlü Seozeo, Yemek.com, Onedio, Turkcell ve Türkiye Finans bunlardan bazıları olduğunu belirtelim.

Çözüm bulan firmalarla çalışmak her zaman markanıza güç kazandıracaktır.

Bunu Okuyun!

haberleri sosyal medyadan takip etmeyin kulecanbazi com 660x330 310x165 - Haberleri Sosyal Medyadan Takip Etmeyin!

Haberleri Sosyal Medyadan Takip Etmeyin!

Teröristler havaalanını, protesto gösterisini basıyor, sokakta kendini havaya uçuruyor, insanlar canlı yayında öldürülüyor.

o doktordan ozur mektubu kulecanbazi com 660x330 310x165 - O Doktor'dan Özür Mektubu...

O Doktor’dan Özür Mektubu…

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Cüneyt Genç, Facebook’ta yaptığı paylaşım ile sosyal medya gündemine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir