Ana Sayfa / Yaşam / Alışveriş / 30 Saniyede Hijyen Sağlayın
tuvalet
30 Saniyede Hijyen Sağlayın

30 Saniyede Hijyen Sağlayın

Hangimiz içimiz rahat bir şekilde kalabalıkların yoğun olarak kullandığı tuvaletleri kullanabiliyor? Ya da hangimiz çocuklarımızın toplu yaşam alanlarındaki tuvaletleri kullanmasından çekinmiyor? Sadece Rossmann Mağazaları’nda satılan Domol Hijyen Spreyi, milyonlarca kadının çantasının ayrılmaz parçası haline geldiyse nedeni bu.

Anti bakteriyel Domol Hijyen Spreyi’ni klozet kenarlarına, kapı kollarına, merdiven tırabzanlarına, elektrik düğmelerine, çöp kovalarının kenarına ya da sizi enfeksiyonel anlamda tedirgin eden her eşya ya da yüzeye sıkabiliyorsunuz ve 30 saniye içinde hijyen sağlıyorsunuz.

Kalabalık Arttıkça Bakteriler Artıyor
Özellikle otobüs, metrobüs, asansörler, AVM’ler, hastaneler, halka açık umumi tuvaletlerde kalabalıklar arttıkça, hastalık yapıcı mikroorganizmaların bulaşma hızı da aynı oranda artıyor. Kamuya açık alanlarda dokunulan her yüzey, görünmeyen hastalık kaynakları için iyi bir yaşam alanı. Gözle görülmeyen bu bakteri ve mikroplar tüm yaşam alanlarında insan sağlığını tehdit edebiliyor.
Dünyada her 10 hastalıktan 8’inin bakteri, mikrop kaynaklı olduğu düşünülürse tek yapılması gereken hijyen spreyini istenilen yüzeye sıkıp, 30 saniye beklemek ve
yüzey kuruduktan sonra güvenle hayatımıza devam edebilmek…

Domol Hijyen Spreyi
100 ml (seyahat boyu) fiyatı 6,99TL , 250 ml. fiyatı 12.99 TL olarak satışa sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir