yapi sektoru yapi fuarinda bulusuyor kulecanbazi com 660x330 - Yapı Sektörü Yapı Fuarı'nda Buluşuyor
Yapı Sektörü Yapı Fuarı'nda Buluşuyor

Yapı Sektörü Yapı Fuarı’nda Buluşuyor

Her sektörün önemli fuarları vardır. Sektör içinde bulunan bu firmalar bu fuar için hazırlık yaparlar. Fuarda sergileyecekleri yeni ürünler, yeni programlar ve firmalarının kendilerini tanıtacakları stand hazırlanır.

1978 yılından günümüze kadar süren yapı sektörünün en önemli fuarlarından biri de Yapı Fuarı – TurkeyBuild İstanbul‘dur. Yapı sektörünün her kademesinde bulunan herkes bu fuarda yerini almaya çalışıyor. Yapı Fuarı’nda yapılan sempozyumlar yıla damgasını vuruyor.

Sadece yerli inşaat sektörü değil, aynı zamanda 105 ülkeden gelen sektöre damga vuran şirketler katılıyor. İkili iş görüşmeleriyle yeni bağlantılar yapabilirsiniz. Yapı Fuarı’nın düzenlendiği hafta şenlik havasında geçiyor.

Bu fuarı neden ziyaret etmeliyim? diye sorabilirsiniz. En son ürün, hizmet ve teknoloji herkesden önce öğrenebilirsiniz. Fuar kapsamında bulunan etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca binlerce yapı malzemesi ve yapı sektörü profesyonelleri ile birebir görüşerek yeni iş bağlantıları kurabilir fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Bu fuarlardan birine yıllar önce katılma imkanımız oldu. Bizler için unutulmaz anlar yaşadık. Sektörün duayenleri ile tanışma imkanı yakaladık. Yıllarca süren dostluklarımız oldu. Yapı Fuarı – TurkeyBulid İstanbul hakkında geniş bilgi için  http://www.yapifuariistanbul.com/tr-TR/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir