Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 28 Şubat
28 subat 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 28 Şubat
Vizyona Giren Filmler: 28 Şubat

Vizyona Giren Filmler: 28 Şubat

28 Şubat 2014 günü 2 si yerli olmak üzere toplam 7 film vizyona çıkarıldı. Aile Sırları, Gulyabani, Kapital, Kış Masalı, Meydan, Son Kalan ve Sürgün İnek isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Aile Sırları
John Wells’in yönettiği ve Meryl Streep, Julia Roberts, Ewan McGregor ile Chris Cooper’in oynadığı Aile Sırları (August: Osage County),  Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Gulyabani
Orçun Benli’nin yönettiği ve Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Melike Öcalan ile Didem Balçın’ın oynadığı Gulyabani,  UIP Filmcilik dağıtımıyla Muhteşem Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Kapital
Costa Gavras’ın yönettiği ve Gad Elmaleh, Gabriel Byrne, Liya Kebede ile Natacha Regnier’in oynadığı Kapital (Capital – Le Capital),  M3 Film dağıtımıyla Mars Production tarafından vizyona çıkarıldı.

Kış Masalı
Akiva Goldsman’ın yönettiği ve Colin Farrell, Jessica Brown Findlay, Jennifer Connelly ile Russell Crowe’un oynadığı Kış Masalı (Winter’s Tale),  Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.

Meydan
Jehane Noujaim’in yönettiği ve Khalid Abdalla, Magdy Ashour, Ahmed Hassan ile Ragia Omran’ın oynadığı Meydan (The Square),  M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Son Kalan
Peter Berg’in yönettiği ve Mark Wahlberg, Eric Bana, Emile Hirsch ile Taylor Kitch’in oynadığı Son Kalan (Lone Survivor),  Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Sürgün İnek
Ayhan Özen’in yönettiği ve Hasan Kaçan, Şebnem Sönmez, Fırat Tanış ile Cezmi Baskın’ın oynadığı Sürgün,  Tiglon Film dağıtımıyla Atmosfer Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

vizyona giren filmler 19 subat kulecanbazi com 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

19 Şubat 2016’da 4 film vizyona çıkarıldı.

29 ocak 2016 cuma vizyona giren filmler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

29 Ocak 2016’da 5 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir