Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 25 Temmuz
25 temmuz 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 25 Temmuz
Vizyona Giren Filmler: 25 Temmuz

Vizyona Giren Filmler: 25 Temmuz

25 Temmuz 2014′te 1′i yerli film olmak üzere toplam 9 film vizyona çıkarıldı. Anormal Aktivite 2, Cin, Dehşet Kasabası, Herkül: Özgürlük Savaşçısı,  İtalya Tatili, Korku Yolu,  Muska, Vecide, 
Zamanda Yolculuk isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Anormal Aktivite 2
Michael Tiddes’in yönettiği ve Marlon Wayans, Jaime Pressly, Ashley_Rickards ile Scott Burn’un oynadığı Anormal Aktivite 2 (A Haunted House 2),  Chantier Films dağıtımıyla Movie Box tarafından vizyona çıkarıldı.

Cin
Ajmal Zaheer Ahmad’ın yönettiği ve Dominic Rains, Ray Park, William Atherton ile Faran Tahir’in oynadığı Cin (Jinn),  Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Dehşet Kasabası
Julien Maury ile Alexandre Bustillo’nun yönettiği ve Chloe Coulloud, Lannick Gautry, Francis Renaud ile Beatrice Dalle’in oynadığı Dehşet Kasabası (Aux Yeux Des Vivants – Among The Living), M3 Film dağıtımıyla Kurmaca Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Herkül: Özgürlük Savaşçısı
Brett Ratner’in yönettiği ve Dwayne Johnson, Ian McShane, Rufus Sewell, Joseph Fiennes ile Irina Shayk’in oynadığı Herkül: Özgürlük Savaşçısı (Hercules), UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.

İtalya Tatili
Max and Dania’nın yönettiği ve Annabel Scholey, Hannah Arterton, Giulio Berrutti ile Greg Wise’ın oynadığı İtalya Tatili (Walking on Sunshine), Pinema Film dağıtımıyla D Productions tarafından vizyona çıkarıldı.

Korku Yolu
Jeremy Lovering’in yönettiği ve Iain De Caestecker, Alice Englert ile Allen Leech’in oynadığı Korku Yolu (In Fear), Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Muska
Özkan Çelik’in yönettiği ve Sezgin Erdemir, Tanju Tuncel, Aslı Şahin ile Taylan Güner’in oynadığı Muska, Roll Caption dağıtımıyla MinusGreen Productions tarafından vizyona çıkarıldı.

Vecide
Haifaa Al Mansour’un yönettiği ve Waad Mohammed, Reem Abdullah, Abdullrahman Al Gohani ile Sultan Al Assaf’ın oynadığı Vecide (Wadjda), M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Zamanda Yolculuk
Leon Joosen ile Aaron Seelman’ın yönettiği ve Yekta Kopan, Ender Yiğit, Ali Gül ile Aysun Topar’ın seslendirdiği 3D animasyon film Zamanda Yolculuk (Saving Santa), Mir Yapım dağıtımıyla Mir Yapım tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

cinde ikiz panda sevinci kulecanbazi com 660x330 310x165 - Çin'de İkiz Panda Sevinci…

Çin’de İkiz Panda Sevinci…

Çin’deki bir hayvanat bahçesinin sakinlerinden Ya Li isimli panda ikiz yavru dünyaya getirdi.

12 aralik 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 12 Aralık

Vizyona Giren Filmler: 12 Aralık

12 Aralık 2014′te 4’i yerli film olmak üzere toplam 8 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir