25 nisan 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 25 Nisan
Vizyona Giren Filmler: 25 Nisan

Vizyona Giren Filmler: 25 Nisan

25 Nisan 2014′te 3′ü yerli film olmak üzere toplam 11 film vizyona çıkarıldı. Aşk Bilmecesi, Aşk Treni,  Cennetten Kovulmak,  Dom Hemingway, İnanılmaz Örümcek Adam 2, Lal, Mutlak Adalet, Ormanda Karmaşa, Sefer Tası,  Sensiz Olmaz, Sıfır Teorisi isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Aşk Bilmecesi
Cedric Klapisch’in yönettiği ve Kelly Reilly, Romain Duris, Audrey Tautou ile Cecile De France’in oynadığı Aşk Bilmecesi (Casse Tete Chinois – Chinese Puzzle), Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Aşk Treni
Rohit Shetty’nin yönettiği ve Shahrukh Khan, Deepika Padukone, Satyaraj ile Nikitin Dheer’in oynadığı Aşk Treni (Chennai Express), 25 Nisan 2014’de Pinema Film dağıtımıyla Tanweer Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Cennetten Kovulmak
Ferit Karahan’ın yönettiği ve Ezgi Asaroğlu, Jülide Kural, İlker Kızmaz ile Alişan Ünlü’nün oynadığı Cennetten Kovulmak (Derbûyîna Ji Binuştê),  Tiglon Film dağıtımıyla FK Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Dom Hemingway
Richard Shepard’ın yönettiği ve Jude Law, Richard E. Grant, Demian Bichir ile Emilia Clarke’ın oynadığı Dom Hemingway,  Pinema Film dağıtımıyla Mars Cinema Group tarafından vizyona çıkarıldı.

İnanılmaz Örümcek Adam 2
Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx ile Dane DeHaan’ın oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam 2 (The Amazing Spider Man 2), Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.

Lal
Semir Aslanyürek’in yönettiği ve Ata Murat Kalkan, Erdal Sarı, Erkan Can ile Gürkan Uygun’un oynadığı Lal,  Chantier Films dağıtımıyla Aslanyurek Film Productions tarafından vizyona çıkarıldı.

Mutlak Adalet
Hüseyin Eleman’ın yönettiği ve Ozan Akbaba, Bülent Çolak, Bihter Dinçel ile Turgay Tanülkü’nün oynadığı Mutlak Adalet, Özen Film dağıtımıyla Katarsis Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Ormanda Karmaşa
Mauricio De la Orta’nın yönettiği ve Yekta Kopan, Drake Bell, Brianne Brozey ile Joey D’Auria’nın seslendirdiği animasyon film Ormanda Karmaşa (Jungle Shuffle),  Chantier Films dağıtımıyla Moviebox Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Sefer Tası
Ritesh Batra’nın yönettiği ve Irrfan Khan, Nimrat Kaur, Nawazuddin Siddiqui ile Denzil Smıth’in oynadığı Sefer Tası (The Lunchbox), M3 Film dağıtımıyla Filmartı Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Sensiz Olmaz
Fernando Gonzalez Molina’nın yönettiği ve Maria Valverde, Mario Casas, Clara Lago ile Alvaro Cervantes’in oynadığı Sensiz Olmaz (Tengo Ganas De Ti – I Want You),  M3 Film dağıtımıyla Siyah Beyaz Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Sıfır Teorisi
Terry Gilliam’ın yönettiği ve Christoph Waltz, Matt Damon, Tilda Swinton ile Ben Wishaw’ın oynadığı Sıfır Teorisi (The Zero Theorem), M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

21 kasim 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 21 Kasım

Vizyona Giren Filmler: 21 Kasım

21 Kasım 2014′te 5′i yerli film olmak üzere toplam 7 film vizyona çıkarıldı.

14 kasim 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 14 Kasım

Vizyona Giren Filmler: 14 Kasım

14 Kasım 2014′te 5′i yerli film olmak üzere toplam 8 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir