Ana Sayfa / Kültür Sanat / Müze - Sergi / Sokak Hayvanları İçin Sergi
sokak hayvanlari icin sergi 1 kulecanbazi com 660x330 - Sokak Hayvanları İçin Sergi
Sokak Hayvanları İçin Sergi

Sokak Hayvanları İçin Sergi

Moda Deniz Kulübü, 3 Nisan Pazar günü Aslı Aybars’ın karelerinden oluşan “Patiler İçin Gezdim” başlıklı fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor. Keyifli bir söyleşinin de yer alacağı etkinliğin tüm geliri sahipsiz hayvanların bakım ve tedavisi için kullanılacak.

“Patiler İçin Gezdim"
“Patiler İçin Gezdim”

Pek çok hayvansever kişi ve kuruluşu buluşturacak olan “Patiler İçin Gezdim”sergisi 3 Nisan Pazar günü 16.00-19.00 arasında düzenlenecek renkli bir açılış kokteyli eşliğinde hayata geçecek. Serginin ziyaretçileri dünyanın farklı bölgelerinde çekilmiş çarpıcı fotoğrafların keyfini çıkartırken, sahipsiz sokak hayvanlarının daha iyi bir yaşama kavuşmasına da katkıda bulunacaklar.

“Patiler İçin Gezdim”
“Patiler İçin Gezdim”

Mekân sponsoru Moda Deniz Kulübü’nde; Hayvan dostu sponsorların sağladığı yüklü mama desteğinin yanı sıra, serginin tüm geliri de Çevre ve Sokak Hayvanları Derneği gözetiminde, bakım evleri ve sokaklarda yaşayan hayvanların tedavisi için kullanılacak.

Haber spikeri Buket Aydın Baykal’ın sunumuyla açılacak olan serginin devamında Baykal, Moda Deniz Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Taşpınar ve Avukat Ahmet Kemal Şenpolat ile bir söyleşi gerçekleştirecek.

Aslı Aybars Kimdir?
Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi, 15 yılı aşkın süredir Kadıköy Hayvan Dostları Platformu Üyesi, Kadıköy ve Ataşehir Geçici Hayvan Bakım Merkezlerinde aktif gönüllü olan Aslı Aybars, 2012 yılından bu yana gezi fotoğrafları çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir