Ana Sayfa / Yaşam / Seyahat / Seyahat Arama Motoru “KAYAK” Türkiye’de
seyahat arama motoru kayak turkiyede 660x330 660x330 - Seyahat Arama Motoru "KAYAK" Türkiye'de
Seyahat Arama Motoru "KAYAK"

Seyahat Arama Motoru “KAYAK” Türkiye’de

Akıllı bir seyahat peşindeyseniz, hem tasarımı hem de içeriğiyle dikkat çeken, yenilikçi özellikleriyle kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatan KAYAK.com.tr artık ilk durağınız olacak.

KAYAK.com.tr, Türkiye’deki kullanıcılarına kusursuz bir hizmet sunmak için uzun bir hazırlık sürecinin ardından kullanıma açıldı.Dünya genelinde ziyaretçilerine 500 binden fazla otel seçeneği sunan, yüzlerce havayolu ve binlerce araç kiralama noktası arasında tercih yapma imkanı sağlıyor.

Akıllı Seyahat’in Keyfine Varın
Türkiye pazarında girişini Boğaz’da bir tekne turuyla kutlayan Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürü Gürhan Karaağaç, açılış vesilesiyle yaptığı açıklamada şöyle konuştu: KAYAK.com.tr’nin faaliyete geçtiğini duyurmaktan mutluyuz. Sitemizin açılmasıyla birlikte, dünya genelinde 10 yılda edindiğimiz bilgi birikimini ve uzmanlığı Türkiye ile paylaşabileceğiz. Artık Türkiye’deki kullanıcılar da dünyanın en büyük seyahat arama motorlarından birini kendi dillerinde kullanarak, ‘akıllı seyahat’in keyfine varabilecekler.

Karaağaç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tüm ürünlerimizi sunduğumuz Türkiye pazarındaki kullanıcılarımız, 500 binin üzerinde otel, 550’yi aşkın havayolu, 130 online seyahat acentesi ve 36 bin araç kiralama noktasında arama yaparak uçak bileti satın alabilecek, otellerde yer ayırtabilecek ve otomobil kiralayabilecek.

Akıllı Seyahat Kavramının Öncüsü
Teknedeki basın toplantısının konuşmacıları arasında ünlü teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu ile seyahat yazarı Hazal Yılmaz da yer aldı. Kuzuloğlu, “Bugün, insanlık tarihinde hiçbir kuşağın hayal bile edemediği kadar çok seçeneğe sahibiz. Yapmak istediklerimiz kadar yaptıklarımızdan beklentilerimiz de arttı. Böyle bir ortamda tehlikeye atmaktan en korktuğumuz, sürprizlerden en kaçındığımız şey seyahat ve tatillerimiz haline geldi. Seyahat etmek artık her ayrıntısını kusursuzca planlamak istediğimiz bir sürece dönüştü. ‘Akıllı seyahat’ kavramının öncüsü KAYAK.com.tr, bu anlamda Türkiye’deki kullanıcılarına büyük bir fırsat sunuyor ve seyahat etmek isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor.

Bunu Okuyun!

seyahat arkadasim valiz com 660x330 310x165 - Seyahat Arkadaşım Valiz.com

Seyahat Arkadaşım Valiz.com

Seyahat etmeyi çok seven biriyim.

e ozgurluk kulecanbazi com 310x165 - E-Özgürlük!..

E-Özgürlük!..

Bugünlerde “Özgürlüğü nasıl tanımlarsınız?” diye bir soru sorsalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir