DOLAR 13,5526
EURO 15,3785
ALTIN 789,329
BIST 1979,83
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 4°C
Hafif Kar Yağışlı

Oscar Ödülleri Heyecanı Başladı

Oscar Ödülleri Heyecanı Başladı
01.03.2014
1.012
A+
A-

En İyi Kostüm Adayları

[checklist]

  • American Hustle (Michael Wilkinson)
  • The Grandmaster (William Chang Suk Ping)
  • The Great Gatsby (Catherine Martin)
  • The Invisible Woman (Michael O’Connor)
  • 12 Years a Slave (Patricia Norris)

[/checklist]

En İyi Makyaj Adayları

[checklist]

  • Dallas Buyers Club (Adruitha Lee ve Robin Mathews)
  • Jackass Presents: Bad Grandpa (Stephen Prouty)
  • The Lone Ranger (Joel Harlow ve Gloria Pasqua-Casny)

[/checklist]

En İyi Görsel Efekt Adayları
[checklist]

  • Gravity (Tim Webber, Chris Lawrence, Dave Shirk ve Neil Corbould)
  • The Hobbit: The Desolation of Smaug (Joe Letteri, Eric Saindon, David Clayton ve Eric Reynolds)
  • Iron Man 3 (Christopher Townsend, Guy Williams, Erik Nash ve Dan Sudick)
  • The Lone Ranger (Tim Alexander, Gary Brozenich, Edson Williams ve John Frazier)
  • Star Trek Into Darkness (Roger Guyett, Patrick Tubach, Ben Grossmann ve Burt Dalton)

[/checklist]

En İyi Ses Kurgusu Adayları
[checklist]

  • All is Lost (Steve Boeddeker ve Richard Hymns)
  • Captain Phillips (Oliver Tarney)
  • Gravity (Glenn Freemantle)
  • The Hobbit: The Desolation of Smaug (Brent Burge)
  • Lone Survivor (Wylie Stateman)

[/checklist]

En İyi Ses Miksajı Adayları
[checklist]

  • Captain Phillips (Chris Burdon, Mark Taylor, Mike Prestwood Smith ve Chris Munro)
  • Gravity (Skip Lievsay, Niv Adiri, Christopher Benstead ve Chris Munro)
  • The Hobbit: The Desolation of Smaug (Christopher Boyes, Michael Hedges, Michael Semanick ve Tony Johnson)
  • Inside Llewyn Davis (Skip Lievsay, Greg Orloff ve Peter F. Kurland)
  • Lone Survivor (Andy Koyama, Beau Borders ve David Brownlow)

[/checklist]

En İyi Kısa Film (Animasyon) Adayları
[checklist]

  • Feral (Daniel Sousa ve Dan Golden)
  • Get a Horse (Lauren MacMullan ve Dorothy McKim)
  • Mr. Hublot (Laurent Witz ve Alexandre Espigares)
  • Possessions (Shuhei Morita)
  • Room on the Broom (Max Lang ve Jan Lachaue)

[/checklist]

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.