Ana Sayfa / Haber Canbazı / Magazin / Oğuzhan Koç’tan Yeni Video Klip

Oğuzhan Koç’tan Yeni Video Klip

Oğuzhan Koç; Esen Müzik etiketiyle yayınlanan, kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkının yer aldığı, “Ben Hala Rüyada” albümünün üçüncü video klibi “Gitsem Diyorum” için, kamera karşısına geçti.

Yayınlandığı günden itibaren satış listelerinde haftalarca #1 numarada kalan “Ben Hala Rüyada” halen, dijital kanallarda en çok dinlenen albümler arasında.

Düzenlemesi Alper Erinç’e ait “Gitsem Diyorum”; Youtube’da 20 milyona yakın izlenme yakalayan ve sanatçının daha önce “Ayy” ve “Her Aşk Bir Gün Biter” video kliplerinin yönetmenliğini üstlenen Bedran Güzel tarafından Simit Sarayı’nın katkılarıyla çekildi.

‘’Gitsem diyorum ‘’ şehrin içinde, yaşam karmaşasının arasında sıkışıp kalan bir adamın hayatından kesit sunuyor. Hollanda’da, 20 kişilik set ekibi ile 2 günde tamamlanan video klibin görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel, styling’ini Merve Kırşan üstlendi.

Bunu Okuyun!

motto beni yormasan simdi dijital platformlarda 660x330 310x165 - Motto "Beni Yormasan" Şimdi Dijital Platformlarda!

Motto “Beni Yormasan” Şimdi Dijital Platformlarda!

Motto,  sözü ve müziğe kendilerine ait “Beni Yormasan” isimli single çalışmaları ile dijital platformlarda müzikseverlerle …

hakan altun un dedemin ilahileri albumunun ilk video klibi 660x330 310x165 - Hakan Altun'un ‘‘Dedemin İlahileri’’ Albümünün İlk Video Klibi

Hakan Altun’un ‘‘Dedemin İlahileri’’ Albümünün İlk Video Klibi

Hakan Altun, dedesi Zeki Altun’a yıllar önce verdiği sözü yerine getirmek için ‘‘Dedemin İlahileri’’ albümünü, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir