KAÇIRMA
Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / Milli Piyango İdaresi’nin Canlı Yayınlarına İlgi Büyük
milli piyango idaresinin canli yayinlarina ilgi buyuk kulecanbazi com 660x330 - Milli Piyango İdaresi’nin Canlı Yayınlarına İlgi Büyük
Milli Piyango İdaresi’nin Canlı Yayınlarına İlgi Büyük

Milli Piyango İdaresi’nin Canlı Yayınlarına İlgi Büyük

Milli Piyango İdaresi’nin kendi internet sitesinden gerçekleştirmeye başladığı çekiliş canlı yayınları büyük ilgi görüyor.

Canlı yayınlara ilişkin tüm hizmetleri sağlayan Medianova’nın CEO’su Serkan Sevim,Bir ay içinde gerçekleşen çekilişlerin canlı yayınlarını izleyerek heyecana ortak olan kişi sayısı 3 milyona ulaştı. Bu 3 milyon kişinin yüzde 60’ı çekilişleri akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlar aracılığıyla takip etti. Uzun yıllar boyunca televizyondan yayınlanan çekilişlerin internete taşınarak bu denli geniş kitlelere ulaşması, dijital dönüşümün de ne boyutlara geldiğini gösteriyor. Günümüzde birçok kurum internet üzerinden yayın yaparak yeni ve genç kitlelere doğrudan ulaşmaya başladı” dedi.

İlk hafta çekilişleri izleyen kişi sayısının günlük 100 bin civarında olduğunu ifade eden Sevim, “Günlük izleyici sayısı 15 gün içinde 450 bine kadar yükseldi. Önümüzdeki dönemde izleyici sayısının katlanarak büyüyeceğini düşünüyoruz. Çekilişler büyük bir heyecanı da beraberinde getiriyor. İnternet canlı yayınlarında kesinti, takılma olmaması, görüntü kalitesinin her zaman aynı seviyede olması büyük önem taşıyor. Medianova olarak biz de en iyi hizmeti sağlayarak izleyicilerin bu büyük heyecanı en iyi şekilde yaşamaları için çalışıyoruz” diye konuştu.

Medianova, On Numara, Şans Topu, Süper Loto ve Sayısal Loto oyunlarının çekilişlerinin yanı sıra Milli Piyango oyununun büyük ikramiye ve amorti çekilişlerinin canlı çekimlerini gerçekleştiriyor ve www.millipiyango.gov.tr adresinden yayınlanmasını sağlıyor.

Bunu Okuyun!

milli piyango biletinde en cok 7 rakami tercih ediliyor kulecanbazi com 660x330 310x165 - Milli Piyango Bileti'nde En Çok 7 Rakamı Tercih Ediliyor

Milli Piyango Bileti’nde En Çok 7 Rakamı Tercih Ediliyor

Misli.com, 61 milyon TL’lik büyük ikramiyesi ile hayalleri süsleyen Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir