Ana Sayfa / Yaşam / Alışveriş / Mavi’den Şehir Tişörtleri!
mavi den sehir tisortleri 660x330 660x330 - Mavi’den Şehir Tişörtleri!
Mavi’den Şehir Tişörtleri!

Mavi’den Şehir Tişörtleri!

Konsept tişört tasarımlarının öncüsü Mavi’nin şehirler koleksiyonu büyüyor. Yepyeni tasarımlarla genişleyen ve fenomene dönüşen Mavi İstanbul ve İzmir Tişörtlerinin ardından artık Başkent Ankaralıların da kendilerine özel bir tişört koleksiyonu var.

Mavi’den Ankara Tişörtleri
5’i kız ve 5’i erkek olmak üzere toplam 10 modelden oluşan Mavi Ankara Koleksiyonu’nda; Ankaralılara özgü kavramlar ve özellikler esprili bir dille tasarımlara yansıyor. Erkek tişörtlerinde başrolü, “Mecliste inecek var”, ”Angara bebesi”, “La bir nota değil yaşam biçimidir”, “Hocam bi ODTÜ” gibi Ankaralıların günlük hayatta sıkça kullandığı kendilerine has terimler alıyor. Kadın tişörtleri ise Ankara kedisine sahip tasarımlarıyla Başkentli kızların gönlünü fethediyor.

Ergün Gündüz’den Mavi’ye özel 2. koleksiyon: “İzmir’in Kızları”
Geçtiğimiz sezon mükemmel kadın silueti çizimleriyle Mavi’ye “İstanbul’un Kızları” temalı özel bir koleksiyon hazırlayan Ergün Gündüz, bu sezon şehirler projenin ikinci durağı İzmir koleksiyonu için İzmir’in kızlarını betimleyen tişörtler tasarladı. Sanatçı, “İzmir’in Kızları” koleksiyonuyla, şehrin farklı semtlerinde yaşayan kızların karakteristik özelliklerini tasarımlarına taşıyarak,  İzmirli Mavi kızlarının hayallerini ve renklerini kentin semtleriyle harmanlayarak anlatıyor. Ünlü çizer 6 farklı tasarımdan oluşan bu özel koleksiyonda; Alsancak, Çeşme, Karşıyaka ve Göztepe’deki atmosferi, çizdiği kadınlarla betimliyor.

Mavi İzmir Koleksiyonu, Ergün Gündüz tasarımı tişörtlerin yanı sıra seriye eklenen yepyeni tasarımlarla İzmirlilerin günlük hayatta kullandığı yerel kelimeleri tişörtlere taşımaya devam ediyor. Daha önce “gevrek”, “kumru”, “domat” ve “çiğdem” gibi İzmirlilere özgü kelimelerin espirili bir dille betimlendiği serinin yeni üyeleri, İzmirlilerden de gelen istekler üzerine “boyoz”, “lokma” ve “darı” kavramlarıyla renkleniyor.

İstanbul’un keyfi “İstanbul Tişörtleri”yle çıkar!
Mavi’nin imzası haline gelen İstanbul Tişörtleri, bu bahar da yepyeni ve en moda tasarımlarla İstanbul aşıklarının gardırobundaki yerini alıyor. Bir fenomene dönüşen ve her yeni tasarımı heyecanla beklenip koleksiyonu yapılan tişörtler, şehrin tüm renklerini yansıtan yaratıcı çizgileriyle beğeni topluyor. Bu sezon adalar ve balık hikayelerine yoğunlaşan koleksiyonda Bostancı Adalar İskelesi, Beşiktaş Balık Pazarı, Boğazın Efendileri balıklar gibi tasarımlar yer alıyor.

Bunu Okuyun!

bilkent stationda saglikli beslenme tuyolari kulecanbazi com 660x330 310x165 - Bilkent Station’da Sağlıklı Beslenme Tüyoları

Bilkent Station’da Sağlıklı Beslenme Tüyoları

Beslenme ve Diyet Uzmanı Ferin Batman, kadınlarla keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Sıla

Sıla’dan Beşi Bir Yerde Konser

Binlerce hayranıyla bir araya geldiği ve rekorlara imza attığı konserleriyle Türkiye’nin en sevilen kadın sanatçılarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir