kobisi e ticaret paketi ile gorunur olun 1 kulecanbazi com 660x330 - Kobisi E-ticaret Paketi ile Görünür Olun
Kobisi E-ticaret Paketi ile Görünür Olun

Kobisi E-ticaret Paketi ile Görünür Olun

İşletmeniz için kullanıcı dostu e-ticaret çözümleri sunan Kobisi, e-ticaret paketi seçenekleri ile işinizi kolaylaştırıyor. Ücretsiz olarak sunulan yüksek kalitede tasarım şablonları farklı renk ve stil opsiyonları sunuyor. İşletmenize en uygun tasarımları seçerek e-ticarete başlayabilirsiniz. Şablonlara bağlı kalmak istemiyorsanız Kobisi’nin konusunda uzman ekibi size özel tasarımlar oluşturmanıza destek oluyor.

kobisi e ticaret paketi ile gorunur olun 2 kulecanbazi com 660x330 - Kobisi E-ticaret Paketi ile Görünür Olun
Kobisi E-ticaret Paketi ile Görünür Olun

Kobisi e-ticaret sitenizde tüm ürünlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Detaylı ürün bilgileri, resim ve videolar müşterilerinizin ürünleriniz hakkında gereksinim duyduğu tüm bilgileri edinmelerine olanak tanıyor. Envanter seviyenizi kontrol edebileceğiniz e-ticaret paketi seçenekleri; Kobisi’nin pazarlama, SEO ve sosyal medya araçları sayesinde daha fazla müşteri çekmenizi sağlıyor. Kobisi e-ticaret paketi ile web sitenize farklı ödeme opsiyonları ekleyebilir, siparişlerinizi kontrol edebilir ve stoklarınızı güncelleyebilirsiniz. Her cihaz ile uyumlu web sitesi tasarımları mobil dünyada da kusursuz bir görünmenize destek oluyor. Ayrıca Kobisi’nin entegrasyon sistemi sayesinde sadece tek bir platformdan değil; n11.com, Hepsiburada ve Facebook gibi farklı kanallardan da satış yapabilirsiniz.

kobisi e ticaret paketi ile gorunur olun 3 kulecanbazi com 640x1000 - Kobisi E-ticaret Paketi ile Görünür Olun
Kobisi E-ticaret Paketi ile Görünür Olun

Kobisi E-ticaret Paketleri Karşılaştırma

Kobisi, tüm işletmelerin beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermek için farklı özelliklere sahip Personel, Plus, Professional ve Business e-ticaret paketleri sunuyor. Sitenizi oluştururken ilk olarak tüm paketlerde bulunan sınırsız ziyaretçi, indirim kuponu tanımlama, SEO uyumlu yapı, sınırsız WEB alanı, mobil uyumlu tasarım, günlük yedekleme ve sınırsız sipariş gibi ortak özellikleri inceleyebilir ve ikinci adım olarak bu ortak özelliklere ne gibi özellikler ilave etmek istediğinizi belirleyebilirsiniz. Telefon desteği, size özel hesap uzmanı, bayiler için XML oluşturma, kapıda ödeme imkanı, sınırsız e-mail hesabı, alternatif ödeme sistemleri ve Instagram Shop gibi Kobisi e-ticaret paketleri karşılaştırma kriterleri, e-ticaret paketi seçiminde yol göstericiniz oluyor. İşletmeniz için en uygun kriterleri belirleyerek size hitap eden e-ticaret paketi ile yolunuza devam edebilirsiniz.

kobisi e ticaret paketi ile gorunur olun 4 kulecanbazi com 640x1000 - Kobisi E-ticaret Paketi ile Görünür Olun
Kobisi E-ticaret Paketi ile Görünür Olun

Her Yönden Güçlü E-ticaret Temaları

Web sitenizin sade ancak içerik ve görsel açıdan güçlü ve anlaşılır olması ziyaretçilerinizin sitenizde keyifle zaman geçirmesine olanak tanıyor. Kullanıcı dostu grafik arayüzü, tercih ettiğiniz renkler, menü dizaynı ve ürünlere kolay erişim olması site tasarımında dikkat etmeniz gereken en önemli faktörler arasında yer alıyor. Markanıza özgü tasarım, sizi rakiplerinizden ayrıştırarak öne çıkarıyor. Ayrıca sitenizin kullanıcıların işini kolaylaştırması, onları tıklamak istedikleri her alana rahatlıkla yönlendirilmesi yani responsive olması gerekiyor. Sitenin geliştirilebilir özellik taşıması, siteye her tarayıcıdan erişilebilmesi ve güvenli olması da web tasarımında öne çıkıyor. Kobisi, sunduğu e-ticaret temaları ile tüm bu özellikleri sizin için bir araya getiriyor ve tüm gereksinimlerinizi karşılıyor. Özelleştirilebilir temalar sayesinde de online mağazanızı dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

Bunu Okuyun!

dijital pazarlama alanindaki yardimciniz kulecanbazi.com 660x330 310x165 - Dijital Pazarlama Alanındaki Yardımcınız...

Dijital Pazarlama Alanındaki Yardımcınız…

Günümüzde değişen dijital ortamlardan Kobi’lerin en zorlandığı alan dijital pazarlama oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir