Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / Hipnoz Sırasında Anne Karnına Döndürüldü!
hipnoz sirasinda anne karnina donduruldu kulecanbazi com 660x330 - Hipnoz Sırasında Anne Karnına Döndürüldü!
Hipnoz Sırasında Anne Karnına Döndürüldü!

Hipnoz Sırasında Anne Karnına Döndürüldü!

Bu ilginç olay İstanbul’da yaşandı. Hipnozla zayıflama terapisi alan estetik cerrah, trans esnasında önce 14 yaşına sonra 8 yaşına ve en sonunda ana rahmine geri döndürüldü. Bebek, anne karnında annesinin doktorda yaşadığı korkuya tanık oldu. Tekrar bugüne döndürülen cerrah hipnozdan çıkar çıkmaz annesini arayıp olanları sordu. Şaşkınlık yaşayan anne herşeyi doğruladı.

Etkileyici olay Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak’ın hipnoz seansı sırasında yaşandı.

Psikolog Başkak, Işıl Cinmen’in trans altında gerçekleştirdiği ve bugünkü Yeni Yüzyıl Gazetesi’nin Pazar ekinde yayınlanan röportajda olayın ayrıntılarını şöyle anlatıyor:
“Şaşıracaksınız ama teknik olarak regresyon hipnoterapisinde problemlerin sebebini ararken anne karnına kadar gidiyoruz. Regresyon ciddi bir tekniktir. Anne karnına kadar olanlar kanıtlanabiliyor. Estetik cerrah bir danışanım, kilo probleminden dolayı eğitime katılmıştı. Birçok diyetisyene ve zayıflama kampına gitmiş olmasına rağmen kilo veremiyordu. Trans esnasında 14 yaşına sonra 8 yaşına gittik ve nihayetinde ana rahmine geldik. Sürekli sorular sordum. Konuşurken, annesinin karnında doktorun yanında olduklarını söyledi. “Korkuyorum, çünkü annem korkuyor” dedi.

Doktor annesine, “Yemek yemezsen karnındaki bebek ölür. Kendin için yemezsen bebek için ye, çok zayıfsın” diyordu. Doktor iyi niyetle kadını yemek yemesi için korkutuyordu. Kadın yemek yemezse çocuğu ölecekmiş gibi korkuya kapılıyor. Bu korku bebeğe sirayet ediyor.

Danışanımızın bütün diyet programlarına rağmen yeme dürtüsünün önüne geçememesinin böyle bir anlamı vardı. Transtan çıktığında hemen annesini aradı. Kadın, bilgileri doğruladı ve oğlunun bunları hatırlamasına çok şaşırdı.

Daha sonra danışanımızın yeme alışkanlığı da değişti. Çünkü bilinçaltına yerleşmiş o korku temizlendi. Böyle çok örnek var. Hipnoz, insanların bir türlü güçlerinin yetmediği pes ettikleri durumlarda devreye girer. Bir uyanış ve kendine geliş sağlar. Hipnoz bir uyutma değil, uyandırma sanatıdır. İnsan, hipnozla birlikte kendi potansiyeline doğru uyanır.”

Bunu Okuyun!

cinsel aclik mi cekiyorsunuz kulecanbazi com 660x330 310x165 - Cinsel Açlık Mı Çekiyorsunuz?

Cinsel Açlık Mı Çekiyorsunuz?

Sizinle evlenecek kadar sizi çok seven birinin, sizinle pek sık seks yapmak istememesi, incitici olduğu …

bu dolunaydan korkmali miyiz kulecanbazi com 660x330 310x165 - Bu Dolunay’dan Korkmalı Mıyız?

Bu Dolunay’dan Korkmalı Mıyız?

14 Kasım günü gözlemlenecek Süper Ay, 70 yıldır gerçekleşecek en yakın dolunay olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir