hayalindeki sac modeli hangisi kulecanbazi com 660x330 1 660x330 - Hayalindeki Saç Modeli Hangisi?
Hayalindeki Saç Modeli Hangisi?

Hayalindeki Saç Modeli Hangisi?

Harika saçlara ulaşarak bu özel günde sevgilinin başını döndürmeye hazır mısın? Dünyanın 1 numaralı saç bakım kremi Pantene1, saçının ihtiyacına uygun saç bakım ürünleri ile senin en iyi haline kavuşmanı sağlıyor. Daha güçlü ve sağlıklı görünen saçlara ulaşarak, ‘’Gün benim günüm!’’ demeye hazır ol!

Saçlarının güzel görünmesi için ilk dikkat etmen nokta sağlıklı görünmesidir. Yıpranmış, mat, cansız ve nemini kaybetmiş bir saç üzerinde yapacağın şekillendirme uygulamaları saçının görkemini göstermene engel olabilir. Bu yüzden saç yapına uygun bir şampuan ve bakım kremi seçerek sağlıklı görünen saçlara kavuşup, istediğin gibi şekillendirebilirsin.İlk adımda Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan’ı ile saçlarını temizleyip, arındırabilirsin. Ardından saç tipine ve ihtiyacına uygun seçeceğin Pantene saç bakım kremleri ile bakımını tamamlayabilirsin.

Hayalindeki saç modeli hangisi?

Dalgalı saçlarla romantizmi saçlarınızda hissedin!

Romantizmi sadece gideceği mekanda değil, stiline de yansıtmak isteyenler için dalgalı saç en idealı. Evde kendiniz rahatlıkla yapabileceğiniz hareketli dalgalar ile sevgilinizi büyüleyebilirsiniz. Fakat saçlarındaki yıpranmanın istediğin görünüme ulaşmanda engel olacağını düşünüyorsan, bu etkileri ortadan kaldırman için sana önerimiz Pantene 3 Dakikada Mucize Krem. Uyguladığın işlemler sonrası bakıma ihtiyaç duyan saçların için Pantene’in en sevilen saç bakım ürünlerinden 3 Dakikada Mucize Krem saça derinlemesine nufüz ederek kökten uca saçlarının ihtiyacı olan bakımı sağlar. Saçlardaki 3 aylık yıpranmayı sadece 3 dakikada onarmaya yardımcı olan2 bu mucize saç bakım kreminin tüm ihtiyaçlarına hitap eden 5 çeşidi bulunuyor: Onarıcı ve Koruyucu Bakım, Saç Dökülmelerine Karşı Koruma, Doğal Sentez Güç ve Parlaklık, Nem Terapisi, ve Superfood Gür ve Güçlü.

Tüm hazırlıkları yaparken kendine ayıracak vaktin kalmadıysa, hızlı ve pratik bir şekilde yapacağın at kuyruğu senin kurtarıcın olacak!

Çok çaba harcamadan yapabileceğin bir at kuyruğu ile her ortama uyum sağlayabilirsin. Kıyafetine uygun bir saç aksesuarı ile de şıklığını tamamlayabilirsin. Her ne kadar yapımı kolay olsa da, at kuyruğu saçlardaki yıpranmayı gösteren saç modellerinin başında geliyor. Fakat bu yıpranma etkilerini sadece 1 dakikada silmek mümkün! Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü çok yoğun ve güçlü bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçındaki yıpranma etkilerini silerek saçlarının en iyi halini ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Saçların yoğun bir bakıma ihtiyaç duyuyorsa, haftada bir kez şampuan ve saç bakım kreminden sonra Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Saç Bakım Kürü ampüllerini kullanarak saçlarının bakımını yapabilirsin.

Her yıl farklı modelleri ile trend olan saç aksesuarları ile bu gecenin yıldızı sen olabilirsin!

Yıllardır vazgeçmediğimiz saç aksesuarları her dönemde farklı modelleri ile bizleri etkilemeye devam ediyor. Bu özel günde doğal bıraktığınız saçlarınızı, kıyafetinize uygun bir saç aksesuarı ile çarpıcı hale getirebilirsiniz. Saçlarının da aksesuarların gibi ışıl ışıl parlamasını istiyorsan Pantene Argan Yağı Elixir ile ıslak ve ya kuru saçına uygulayacağın bakım ile durulamaya ihtiyacın olmadan doğal bir görünüm yakalayabilirsin. Pantene Pro-V formülünü argan yağı ile bir araya getiren ve yıpranmalara karşı koruma sağlayan Pantene Argan Yağlı Elixir ile mevsim değişikliklerinden kaynaklanan yıpranmalara engel olabilirsin.

Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü 45 ml – 34,90 TL
Pantene 3 Dakikada Mucize Saç Kremi Çeşitleri 200 ml – 22,90 TL
Pantene Argan Yağlı Elixir 100 ml – 24,90 TL

1- Saç bakım kategorisindeki Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplaması, Mayıs 2018-Nisan 2019
2- Saçın yüzeysel yıpranmasının onarımı

Bunu Okuyun!

2014 2015 sac rengi ve modelleri nasil olacak 660x330 310x165 - 2014 - 2015 Saç Rengi ve Modelleri Nasıl Olacak?

2014 – 2015 Saç Rengi ve Modelleri Nasıl Olacak?

Hollwood yıldızlarının kırmızı halıda, modellerin ise podyumlarda boy göstereceği, 2014-2015 Sonbahar Kış saç renk ve …

yuz seklinize gore sac modelleri 660x330 310x165 - Yüz Şeklinize Göre Saç Modelleri

Yüz Şeklinize Göre Saç Modelleri

Bir saç modeli üzerinde karar verirken saç tipinize ve yüz özelliklerinize dikkat etmeniz gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir