Ana Sayfa / Haber Canbazı / Magazin / Gülme Garantili Dizi “Ankara’nın Dikmen’i”
gulme garantili dizi ankaranin dikmeni 660x330 660x330 - Gülme Garantili Dizi "Ankara'nın Dikmen'i"
Bülent Emrah Parlak - Burak Kut - Gözde Kansu

Gülme Garantili Dizi “Ankara’nın Dikmen’i”

Toplum olarak dizi izlemeyi çok seviyoruz. “Ben dizi izlemiyorum” diyen bir kişinin bile dizi izlediğine şahit olabiliyorsunuz. Eğer o dizi bizden motifler taşıyorsa benimsemek daha hızlı oluyor. Tıpkı Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi, Yalan Dünya, Pis Yedili dizilerinde olduğu gibi…

Bugüne kadar başarılı projelere imza atan Gani Müjde’nin şu sıralar Kanal D’de başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kansu, Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyas ve Tan Güngör’ün paylaştığı,  yönetmenliğini ise Süleyman Seçik’in yaptığı Ankara’nın Dikmen’i adlı dizi izleyicileri ekrana bağlıyor.

Gani Müjde’nin kaleminden Ankara’nın düğünlerinde ve pavyonlarında şarkıcılık yapan saf ve temiz türkücü olan Dikmen’in hikayesi gülme garantili olduğunu söyleyebiliriz.

Ankara’nın Dikmen’i dizisinin çekirdek bir kadrodan oluşması ve karmaşık olmayan bir yapıya sahip olmasından dolayı bir sonraki bölümü iple çekiyorsunuz.

Bülent Emrah Parlak’ın canlandırmış olduğu “Dikmen” karakterinin şu sıralar gişe rekoru kıran “Recep İvedik” karakteriyle paralel benzerlikte olması seyirciyi daha çok bağladığıda bir gerçek.

Dizinin müzikleri ve şarkılar ise şimdiden dilerde dolanmaya fenomen olmaya başladı bile…

Eğer diziyi hiç izleme imkanız olmadıysa www.netd.com‘dan kaçırdığınız bölümleri izleyebileceğiniz gibi her Çarşamba Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz.

Bunu Okuyun!

bilkent stationda saglikli beslenme tuyolari kulecanbazi com 660x330 310x165 - Bilkent Station’da Sağlıklı Beslenme Tüyoları

Bilkent Station’da Sağlıklı Beslenme Tüyoları

Beslenme ve Diyet Uzmanı Ferin Batman, kadınlarla keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

bizans oyunlari geym of bizans 660x330 310x165 - Bizans Oyunları: Geym of Bizans

Bizans Oyunları: Geym of Bizans

Güney Amerika’nın sıcağından ve Rio Karnavalı’nın gürültüsünden kendilerine gına gelen Mayalar,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir