Ana Sayfa / Haber Canbazı / Magazin / Grup Serebro, Konser İçin Antalya’ya Geldi
grup serebro konser icin antalyaya geldi 660x330 - Grup Serebro, Konser İçin Antalya’ya Geldi
Grup Serebro, Konser İçin Antalya’ya Geldi

Grup Serebro, Konser İçin Antalya’ya Geldi

2007 yılında Rusya’yı Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil eden ve 3’ncü olan Olga Seryabkina, Palina Nalıvalkına ve Daria Shashina’dan oluşan Grup Serebro, konser için Antalya’ya geldi.

Ünlüler ormanına ağaç dikme davetini kabul eden grup üyeleri, Aksu İlçesi’ndeki EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’na geldi. Yönetim binasında proje sunumu izleyen grup, daha sonra bitki heykellerini inceledi ve ardından araçla alana geçti. Katalpa (Catalpa bignonioides) ağacı dikip, isim tabelasını ağacın gövdesine bağlayan Rus şarkıcılar, can suyu da verdi. Serebro, bugüne kadar alana ağaç diken 19’uncü ünlü oldu.

Grup Serebro “Cam Köprüde Yürümek İstiyoruz”
Alanı ve projeyi büyüleyici ve şaşırtıcı bulan Olaga Seryabkina, Türkiye ve Antalya’nın ikinci evi olduğunu vurgularken, diktikleri ağacın büyüyüp yüksek bir ağaç olmasını diledi. Seryabkina, “Antalya’daki ilk ağacımız ve çok mutluyuz. Projeyi gördük ve şunu kesinlikle söyleyebilirim ki bugüne kadar biz böyle bir şey görmedik. Özellikle cam köprü beni çok etkiledi ve ilk gidip görmek istediğim yer. Üzerinde yürümek için sabırsızlanıyorum” dedi.

Grubun diğer üyesi Daria Shashina, iki hafta önce annesi ile birlikte ağaç diktiğini ve Antalya’da da ağaç dikmekten mutlu olduğunu vurgularken, Polina Nalıvalkına ise “Gelecek yıl gelip ağacı kontrol edeceğiz “ diye konuştu.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Mücahit Şengül de, ziyaret anısına Serebro grubuna sembol çiçek şakayık takdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir