Ana Sayfa / İş Dünyası / Ekonomi-Finans / Etkin Tıbbi Cihazlar Expomed Eurasia 2016 Fuarına Katıldı
etkin tibbi cihazlar expomed eurasia 2016 fuarina katildi 1 kulecanbazi com 660x330 - Etkin Tıbbi Cihazlar Expomed Eurasia 2016 Fuarına Katıldı
Etkin Tıbbi Cihazlar Expomed Eurasia 2016 Fuarına Katıldı

Etkin Tıbbi Cihazlar Expomed Eurasia 2016 Fuarına Katıldı

Etkin Tıbbi Cihazlar ülkenin en büyük sağlık fuarı olarak bilinen Expomed Eurasia 2016 Fuarına katıldı.

İstanbul’da 24 – 27 Mart tarihleri arasında düzenlenen fuara 41 ülkeden 910 dan fazla firma iştirak etti.

Etkin Tıbbi Cihazlar Expomed Eurasia 2016
Etkin Tıbbi Cihazlar Expomed Eurasia 2016

Yabancı ülkelerden gelen ziyaretçilerin de yoğun ilgi gösterdiği fuarda Etkin Tıbbi Cihazlar üretimi İzmir’de yapılan LED teknoloji tabanlı ameliyat lambalarının ve yeni geliştirilen küçük başlıklı muayene lambalarının tanıtımını yaptı. 87 ülkeden gelen yabancı ziyaretçi ile beraber yaklaşık 33.000 kişinin uğradığı fuarda hem iç pazar hem de dış pazardan gelen taleplere hitap etme fırsatı bulan firmalar arasında yerini alan Etkin Tıbbi Cihazlar, Türkiye içinde sağladığı başarıyı 2016 yılında da devam ettirmeyi ve dış pazarlarda büyümeyi hedefliyor.

Hasan Hüseyin Kara ” Expomed Eurasia 2016 Fuarı’nda Müşterilerimizle Buluşup İlişkilerimizi Güçlendirdik”

Etkin Tıbbi Cihazlar Genel Müdürü Hasan Hüseyin Kara ” Expomed Fuarı, Türkiye sağlık ekipmanları pazarında sağlam bir pazar payı yakalamış her firma gibi bizim için de önemli bir etkinlik. Bu fuarda üretici olarak ameliyat lambası tedarik ettiğimiz ve ithalatçı olarak çeşitli tıbbi cihaz sağladığımız yerli müşterilerimizle buluşup ilişkilerimizi güçlendirmemizin yanında yeni alıcılarla tanışma imkânı da bulduk. Etkin Tıbbi Cihazlar yeni yapılanma sürecindedir. Firmamızın yeni web sayfası tasarımını fuar zamanına paralel olarak yayına soktuk. ‘ dedi.

Etkin Tıbbi Cihazlar Dış Ticaret Direktörü İbrahim Sülün “İhracat pazarımız için de aynı durum söz konusu. Mevcut dış pazar müşterilerimizin ve yeni yabancı alıcıların da standımızı ziyaret edip ürünlerimizi inceleme imkânı bulduğu dört günlük fuar çalışmalarımızda 2016 yılı hedeflerimiz için etkili olacak görüşmeler yaptığımızı düşünüyorum. Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan gelen ziyaretçilerimiz ile buluştuk. Standımızı ziyaret eden yabancı misafirlerimizden edindiğimiz izlenimlere göre Türk üreticilere olan ilgi bu fuarda da hakim. Bizlere olan bu ilgiyi en iyi şekilde hem iç pazar hem de dış pazar faaliyetlerimizde kullanmayı hedefliyoruz.” dedi

Expomed Eurasia Fuarı, Türkiye’de tıbbi cihaz, ilaç, hastane ihtiyaçları ve hastane teknolojileri açısından en büyük ve en rağbet edilen etkinlik olarak görülüyor. Fuar her yılın Mart ayının son haftasında İstanbul’da Beylikdüzü Tüyap Fuar Alanında düzenleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir