Ana Sayfa / Yaşam / Mekan / Et Sevenler İçin Yeni Bir Steakhouse Mekanı Bistecca…
et sevenler icin yeni bir steakhouse mekani bistecca - Et Sevenler İçin Yeni Bir Steakhouse Mekanı Bistecca...
Et Sevenler İçin Yeni Bir Steakhouse Mekanı Bistecca...

Et Sevenler İçin Yeni Bir Steakhouse Mekanı Bistecca…

Steakhouse trendine yeni bir soluk getirecek Bistecca Steakhouse, Müge- Ali Ersin ve Gürkan Ünver’in ev sahipliğinde, İstanbul İstinye’deki açılışında cemiyet ve sanat hayatının ünlü isimlerini bir araya getirdi.

İstinye’deki yeni mekânında steakhouse tutkunlarını buluşturan Bistecca Steakhouse’un, klasik steakhouse konseptinin dışına çıkan özel dekorasyonu davetlilerin dikkatini çekti.

İstinye, Yeniköy ve Boğaz hattındaki steakhouse konseptli mekân eksikliğini tamamlayan Bistecca Steakhouse, kapılarını Gül Gölge Saygı, Sitare Akdilek, Gamze Çuhadaroğlu, Alize Tansever, Ömer- Alara Malaz gibi iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerle beraber açtı.

Bistecca Steakhouse’un özgün konseptli mekânı katılımcılar tarafından beğeniyle karşılandı. Mekânın menüsündeki lezzetleri tadan davetliler, Bistecca burger, Bistecca lokum gibi mekâna özel lezzetlere tam not verdi. İstinye’deki mekanıyla yeni bir steakhouse konseptine de imza atmaya hazırlanan Bistecca, menüsünün sofistike tarzını özel dekorasyon konseptiyle bütünleştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir