Ana Sayfa / Yaşam / Alışveriş / Benim En İyi Dostum Kahvem, Kahve Makinem

Benim En İyi Dostum Kahvem, Kahve Makinem

İş yerinde gün boyunca motivasyonunuzun yüksek olması gerekiyor. Bir önceki gün geç yatmış olsanız da, sabah çok erken saatte kalkmış olsanız da hatta gün içerisinde pek çok çalışmayı aynı anda yapmanız gerekse de sizden yüksek motivasyon beklenebilir. İşte bu noktada devreye muhteşem kokusu ve muazzam aromasıyla kahve giriyor. Ofislerde ve iş yerlerinde kahvesiz bir gün geçirmek, ıssız bir adaya düşmekle eşdeğer diyebiliriz.

avansas kahve m 20160905055853934 - Benim En İyi Dostum Kahvem, Kahve Makinem

İş Yerinde Güne Türk Kahvesi ile Başlayın

Özellikle sabahları bol köpüklü bir Türk kahvesi ile gün başlamanın keyfi doyumsuzdur. Sabahları güne Türk kahvesi ile başlamanız gün içerisinde de daha keyifli ve daha enerjik hissetmenizi sağlar. Dikkatinizi toplamanız kolaylaşır, çünkü işe konsantre olma sürecinizi hızlandırır. Toplantı bitimi ya da öğle yemeği gibi işe kısa süreli molalar verdiğinizde en iyi dostunuz Türk kahvesi olabilir.

Gün İçerisinde Filtre Kahve ile Kendinizi Yenileyin

Sadece sabahları değil, gün içerisinde de motivasyon desteğiniz hazır. Gün boyunca motivasyonunuzun düştüğünü hissettiğiniz anda filtre kahve ile dikkatinizi yeniden toplayabilirsiniz. Filtre kahve daha az miktarda kafein içeriyor olmasına karşın konsantrasyonunuzu daha hızlı yükseltir. Ayrıca tercihinizi filtre kahveden yana kullandığınızda kendinizi “günde 1 fincan kahve” ile sınırlandırmanız da gerekmiyor. Çünkü filtre kahve size her gün birkaç fincan içebilme ve güne yayabileceğiniz bir keyif yaşama şansını sunuyor. İş yerinde her ihtiyaç duyduğunuzda bir fincan filtre kahve ile kendinizi yenileyebilirsiniz.

 

 

 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Bunu Okuyun!

yoksa siz tum a4 kagitlari ayni mi saniyordunuz 660x330 310x165 - Yoksa Siz Tüm A4 Kağıtları Aynı mı Sanıyordunuz?

Yoksa Siz Tüm A4 Kağıtları Aynı mı Sanıyordunuz?

Ofis çalışmalarının baş aktörü olan A4 kağıtlar cinsi, kalınlığı, rengi ve kalitesi bakımından pek çok …

ofis koltuklari calisanlarinizin performansi icin neden onemlidir 660x330 310x165 - Ofis Koltukları Çalışanlarınızın Performansı için Neden Önemlidir?

Ofis Koltukları Çalışanlarınızın Performansı için Neden Önemlidir?

Ofis mobilyaları arasında çalışma masaları, büro koltukları, dosya dolapları, bilgisayar sandalyeleri ve daha pek çok …

Bir yorum

  1. Kahve makinesi özellikle az çalışanı olan iş yerleri için büyük kolaylık sağlıyor. Kahve yaparken hem zamandan tasarruf etmiş oluyoruz hem de kahvenin tadı ve kıvamı aynı kalıyor. Özellikle Türk kahvesi makinesi telveli kahve içmek ve ikram etmek isteyenler için birebir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir