Ana Sayfa / Denizli / Yeni Yıla Proloterapi ile Ağrısız Girin
yeni yila proloterapi ile agrisiz girin 660x330 660x330 - Yeni Yıla Proloterapi ile Ağrısız Girin
Yeni Yıla Proloterapi ile Ağrısız Girin

Yeni Yıla Proloterapi ile Ağrısız Girin

Yeni yıla ağrısız girmek yaşı 60 ve üzeri olan insanların önemli bir arzusudur. 2013 de diz , bel ağrısı çeken bir insan 2014 de de diz , bel ağrısı, kalça ağrısı, omuz ağrısı çekmek durumunda kalmasın.

Üstelik kış mevsiminin soğukları ve hava durumu dikkate alınırsa, eklem kireçlenmesi ve bel fıtığı ağrısı olan hastaların durumu daha da dayanılmaz olacaktır.

Proloterapi Eklem Kaslarını Güçlendirir
Yeni yıla ağrısız giren 60 yaş üzeri insanların proloterapi yaptırdığını biliyor muydunuz? Yıllardır diz ağrısı çeken kilolu insanlar, kadınlar erkekler kaslarını ve eklemlerini güçlendirmek için proloterapi yaptırdılar. Proloterapi eklem çevresi bağ ve lifleri güçlü hale getiren bir çimentolama tekniğidir. Zayıflayan, kireçlenen, aşınan doku proloterapiyle güçlendiriliyor.

Proloterapi Yenilikçi ve Kalıcı Tedavidir
Op.Dr.Hasan Doğan, 25 yıllık hekim ve Ortopedi Uzmanı olarak, yıllarca diz protezi ve eklem cerrahisi yaptıktan sonra, artık Proloterapi yapıyor. Op.Dr.Doğan ” Proloterapi hastayı ameliyattan kurtaran önemli bir rejenerasyon yöntemidir. Proloterapi devrimci bir tedavi yöntemidir. Klasik olana bağlı kalmayan yeni bir açılımdır. Nasıl ki Nelson Mandela, eski köye yeni adet getirmiş ve kölelik sistemini kaldırdıysa, Proloterapi de eski tekniklerin karşısında yenilikçi ve kalıcı tedavi sağlıyan bir yöntemdir.” dedi.

Proloterapi hakkında daha geniş bilgiye Bilimsel Proloterapi Derneği http://www.proloterapidernegi.com/ web adresinden öğrenebilirsiniz.

Bunu Okuyun!

okul cantasinin kilosunun yani sira seklide onemli 660x330 310x165 - Okul Çantasının Kilosunun Yanı Sıra Şeklide Önemli!

Okul Çantasının Kilosunun Yanı Sıra Şeklide Önemli!

Ağır çantalar ve duruş bozuklukları çocuklarda omurga sorunlarına neden oluyor.

45 dakika yurumek bel fitigindan koruyor 660x330 310x165 - 45 Dakika Yürümek Bel Fıtığından Koruyor

45 Dakika Yürümek Bel Fıtığından Koruyor

Bel fıtığı hastaları artık ameliyatsız doğal ve kalıcı tedavi yöntemi olan Proloterapi ile kalıcı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir