Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 14 Şubat
14 subat 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 14 Şubat
Vizyona Giren Filmler: 14 Şubat

Vizyona Giren Filmler: 14 Şubat

14 Şubat 2014 günü 2 si yerli olmak üzere toplam 7 film vizyona çıkarıldı. Aşk, Balayı, Bi Küçük Eylül Meselesi, Robocop, Sadece Aşıklar Hayatta Kalır, Sonsuz Aşk ve Vampir Akademisi isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Aşk
Spike Jonze’un yönettiği ve Joaquin Phoenix, Amy Adams, Rooney Mara ile Lynn Adrianna’nın oynadığı Aşk (Her), Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Balayı
Koray Baliç’nin yönettiği ve Emre Kılıç, Seda Tosun, Petek Kırboğa ile Dilan Çiçek Deniz’in oynadığı Balayı, Özen Film dağıtımıyla Reis Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Bi Küçük Eylül Meselesi
Kerem Deren’in yönettiği ve Engin Akyürek, Farah Zeynep Abdullah, Ceren Moray ile Serra Keskin’in oynadığı Bi Küçük Eylül Meselesi, Warner Bros. dağıtımıyla Ay Yapım tarafından vizyona çıkarıldı.

Robocop
Jose Padilha’nın yönettiği ve Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton ile Samuel L. Jackson’un oynadığı Robocop, Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır
Jim Jarmusch’un yönettiği ve Tom Hiddleston, Tilda Swinton, Mia Wasikowska ile John Hurt’un oynadığı Sadece Aşıklar Hayatta Kalır (Only Lovers Left Alive), M3 Film dağıtımıyla Mars Production tarafından vizyona çıkarıldı.

Sonsuz Aşk
Shana Festi’nin yönettiği ve Alex Pettyfer, Gabriella Wilde, Robert Patrick, Bruce Greenwood, Rhys Wakefield, Dayo Okeniyi ile Emma Rigby oynadığı Sonsuz Aşk (Endless Love), UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.

Vampir Akademisi
Mark Waters’in yönettiği ve Zoey Deutch, Lucy Fry, Danila Kozlovsky ile Dominic Sherwood’un oynadığı Vampir Akademisi (Vampire Academy), Bir Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarıldı.

İyi Seyirler Dileriz

Bunu Okuyun!

ask ile makarna arasindaki iliski nedir 660x330 310x165 - Aşk ile Makarna Arasındaki İlişki Nedir?

Aşk ile Makarna Arasındaki İlişki Nedir?

Makarna, insan vücudunda mutluluk hormonu olarak bilinen serotoninin salgılanmasına yardımcı olur

2014un en sevilen yabanci ask filmleri 660x330 310x165 - 2014’ün En Sevilen Yabancı Aşk Filmleri

2014’ün En Sevilen Yabancı Aşk Filmleri

2014 yılında vizyona giren yabancı aşk filmleri ve romantik komediler, Türkiye’deki sinemaseverlerden büyük ilgi gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir