Ana Sayfa / İş Dünyası / Ekonomi-Finans / Serbest Çalışan Fotoğrafçılar da Kredi Kartı Kabul Edebilecekler
serbest calisan fotografcilar da kredi karti kabul edebilecekler 660x330 - Serbest Çalışan Fotoğrafçılar da Kredi Kartı Kabul Edebilecekler
Serbest Çalışan Fotoğrafçılar da Kredi Kartı Kabul Edebilecekler

Serbest Çalışan Fotoğrafçılar da Kredi Kartı Kabul Edebilecekler

Serbest çalışan fotoğrafçıların en büyük sorunu olan “sadece nakit kabul edebilme”, Ödeal İşyerim uygulamasıyla tarih oluyor.

Cep telefonlarını birer POS cihazına dönüştüren “Ödeal İşyerim” uygulaması serbest çalışan fotoğrafçıların hizmet bedellerini kredi kartı ile tahsil edememe sıkıntılarına son veriyor. Verdikleri hizmetin bedelini cep telefonları ile müşterilerinin kredi kartından tahsil edebilen fotoğrafçılar, diledikleri taktirde “Ödeal İşyerim”e düzenli ödeme talimatı vererek, haftalık ya da aylık periyotlarda düzenli tahsilat alma imkanına da kavuşuyor.

Fotoğrafçılar böylelikle, tasarım ve hizmet bedellerini nakit olarak vermek istememeleri nedeniyle kaybettikleri müşterilerine hizmet vermeye devam edebiliyorlar.

Ödeal İşyerim Nasıl Kullanılıyor?
Sistemi kullanmak son derece basit, akıllı telefonlardan App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirilen Ödeal İşyerim uygulaması, üyelik başvurusu yapılıp kabulünün hemen ardından kullanılabiliyor. Sabit POS maliyetlerine katlanmak istemeyen işletmeler ve serbest meslek sahipleri için ideal çözüm olan Ödeal İşyerim ile tahsilat basit birkaç adımla yapılabiliyor. Tahsilatı yapabilmek için öncelikle işletme sahibinin uygulama ekranına müşterisinin telefon numarasını ve adını, ürün / hizmet bedelini girmesi gerekiyor. Tüketicinin kredi kartı bilgileri uygulama ekranına OCR veya elle giriş yoluyla tanıtılıyor. Daha sonra çıkan uygulama ekranına müşteri tarafından imza atılarak işlem tamamlanıyor.

Bunu Okuyun!

etkinlikler ve mekanlar bizpointde kulecanbazi com 660x330 310x165 - Etkinlikler ve Mekanlar BizPoint'de...

Etkinlikler ve Mekanlar BizPoint’de…

Neredeyse her gün bir etkinlik düzenleniyor. Ücretli ve ücretsiz etkinlikleri takip etmek kolay olmuyor.

google play filmler turkiyede kulecanbazi com 660x330 310x165 - Google Play Filmler Türkiye’de…

Google Play Filmler Türkiye’de…

Kullanıcılara diledikleri yer ve zamanda kaliteli ve yasal şekilde film izleme olanağı tanıyan Google Play …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir