Ana Sayfa / Haber Canbazı / Magazin / O’na Romantik Bir Albüm Hediye Edin
Dilek Torgut

O’na Romantik Bir Albüm Hediye Edin

Duygusal aşk şarkılarından oluşan bir albüm çıkaran,Türk pop müziğine iddialı giriş yapan Dilek Torgut, yılın en romantik gününde kendi söz ve bestelerini yaptığı şarkılarıyla aşıkları yalnız bırakmıyor. 

14 Şubat Sevgililer Günü, sevgimi kelimelerle anlatmak yetersiz kalır diyorsanız bu duygu yüklü şarkılardan oluşan, Ozan Çolakoğlu ve Mustafa Ceceli’nin aranjörlüğünü yaptığı ‘Öp Başına Koy’ albümünü sevgilinize hediye edebilirsiniz. Baş başa yenilecek bir yemekte romantik bir müzik ortamı yaratmak isteyenler için de etkili bir tercih.

Benzersiz yorum ve besteleriyle Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan albüm, Dilek Torgut’un sayısız besteleri arasından titizlikle seçilen 9 şarkıdan oluşuyor. İnsanı kusuzlaştıran tek olgunun müzik olduğuna inanan Torgut, akıp giden hayatın kendisinde bıraktığı izleri söz ve yankılara dönüştürerek ‘zaman ötesi’ bir albüme imza attığını söylüyor. Aşk dolu ve duygusal şarkılarıyla müzik dünyasına yepyeni bir romantizm getiren şarkıcı kısa zamanda gönülleri feth etti.

Dilek Torgut Kimdir?
Dilek Torgut,  4 Mayıs 1985 tarihinde Mersin’de doğdu. Ailenin 4. çocuğu olan Torgut, İlk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamladı. 13 yaşında ilk bestesini yapan Dilek Torgut, 20 yaşında İngiltere’ye giderek bir kitapevinde akşamları şarkı söylemeye başladı. 2007 senesinde müzik kariyerine başlamak için ani bir karar ile  İstanbul’a geldi. Özel şan eğitimleri ile kendisini geliştirerek mekanlarda ve etkinliklerde sahne almaya başladı. Ozan Çolakoğlu ile tanışarak bestelerini sundu ve ilk albümü ‘Öp Başına Koy’u 2014 Kasım ayında çıkardı.

Bunu Okuyun!

Sevgililer Günü İçin Dev Hizmet! Her İlişkiye Uygun Birbirinden Farklı Hediye Önerisi

Evet, yine o malum tarih yaklaştı. Belki uzun zamandır evlisiniz, “Artık Sevgililer Günü mü kaldı …

Tarkan’ın Yeni Pop Albümünden İlk Şarkı

Tarkan’ın altı yıl aradan sonra yayınlayacağı pop albümü önümüzdeki haftalarda dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir