Ana Sayfa / Haber Canbazı / Güncel / Okulistik İle TEOG Puanınızı Hesaplayabilirsiniz
okulistik ile teog puaninizi hesaplayabilirsiniz kulecanbazi com 660x330 - Okulistik İle TEOG Puanınızı Hesaplayabilirsiniz
Okulistik İle TEOG Puanınızı Hesaplayabilirsiniz

Okulistik İle TEOG Puanınızı Hesaplayabilirsiniz

Eğitim ve öğretim platformu Okulistik web sitesini duydunuz mu? İlkokul veya Ortaokul’da okuyan bir çocuğunuz ya da yakınınız varsa duymuş olabilirsiniz.

Okulistik, ilkokul ve ortaokul öğrencileri için internet üzerinden hizmet veren bir eğitim sitesi… Oğlumunun okuduğu okulda da Okulistik kullanıyor. Her ay öğrencinin gelişimini ölçmek için tüm dersleri kapsayan bir sınav düzenliyorlar. Bir veli olarak bu gelişimi yakından takip ediyoruz.

Yoğun olarak çalıştığımız için bazen derslerine ilgi gösteremiyoruz. İşte bu Okulistik bu devrede imdadımıza yetişiyor. Milli Eğitim Bakanlığı öğretim programına tam uyumlu interaktif dersleri takip edebiliyor. Öğrencilerin konuyu en iyi şekilde kavraması için alanında başarılı öğretmenler tarafından videolar hazırlanmış. Öğrencinin anlatılan konuyu kavrayıp kavramadığı konusunda sadece testler yapmıyorlar. Etkinlikler düzenleyerek öğrencinin konuyu ne kadar öğrendiğini hemen ölçüyorlar ve değerlendiriyorlar.

Basılı ödev kağıtları ile öğrencinin konuyu öğrenme düzeyini ve yorumlama becerisini geliştirmeye yardımcı olur.

İster pc üzerinden isterseniz tablet üzerinden dersleri takip edebiliyorsunuz. Açıkcası çocuğunuzu gönül rahatlığıyla Okulistik web sitesine emanet edebilirsiniz.

Bugünlerde çok önemli bir heyecan daha yaşıyoruz. 8. Sınıf 2. Dönem merkezi sınav tarihleri yaklaşıyor. TEOG ikinci dönem ortak sınavları  27 ve 28 Nisan’da yapılacak. Mazeret sınavları ise  14 ve 15 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. Öğrenciler kadar velileri de bu sınav heyecanı sarıyor.

Okulistik web sitesinde TEOG Puan Hesaplama robotu yapmışlar. TEOG sınavlarınızın doğru ve yanlış sayısını giriyorsunuz. Anında net sayısına göre TEOG Puanınız ekrana yansıyor.

Bu hesaplamayı bir veli olarak siz kullanbileceğiniz gibi öğrencinin kendisi de kullabilir. Herhangi bir üyelik olmadan TEOG Puan Hesaplama robotunu kullanabilirsiniz.

Tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize başarılar dilerim.

Öğrenmek, Keşfetmektir

bulent vural 250x250 - Okulistik İle TEOG Puanınızı Hesaplayabilirsiniz

Yazar hakkında

Bülent Vural
Kule Canbazı Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir