Ana Sayfa / Yaşam / Alışveriş / Mavi’den Şimdi de Parfüm Sürprizi
mavi den simdi de parfum surprizi 660x330 660x330 - Mavi'den Şimdi de Parfüm Sürprizi
Mavi'den Parfüm Sürprizi

Mavi’den Şimdi de Parfüm Sürprizi

Mavi, Akdenizli kimliğini yansıttığı parfümleriyle markanın ruhunu şimdi de müşterileriyle buluşturuyor.

Mavi kadınlarının ruhunu yakalayan Bodrum’un içeriği, odunsu notalara sahip badem, misk, bergamot özleri ile armut ve sedir ağacının karışımından oluşuyor. Capri ile canlanan çiçeksi kokular ise greyfurt, gül, yasemin, menekşe ve sandal ağacının mükemmel uyumuyla yakalanıyor. Mavi erkeklerine özel Amalfi’nin fresh kokusu, mandalina, kavun, adaçayı ve sandal ağacının birleşimiyle ortaya çıkıyor. Odunsu bir tona sahip Olympos ise muskat, nane, elma, menekşe yapraklarını birleştirerek şehirli ve enerjik Mavi erkeklerini simgeliyor.

Dünyanın en büyük esans ve parfüm üreticilerinden Firmenich tarafından geliştirilip üretilen parfümler, 100 ml’lik ambalajlarda Mavi mağazaları ve mavi.com’da Aralık ayında satışa sunulacak.

Yılbaşı hediyeleri için de mükemmel bir alternatif oluşturan parfümler, Mavi’nin vazgeçilmez ürünleri olmaya aday görünüyor.

Bunu Okuyun!

10 kisiden 4u babalar gunu tarihini bilmiyor kulecanbazi com 660x330 310x165 - 10 Kişiden 4’ü Babalar Günü Tarihini Bilmiyor

10 Kişiden 4’ü Babalar Günü Tarihini Bilmiyor

E-ticaret platformu n11.com’un, Türk online alışveriş kullanıcısının Babalar Günü hediye ve kutlama tercihlerini ölçmek üzere …

ona romantik bir album hediye edin 660x330 310x165 - O'na Romantik Bir Albüm Hediye Edin

O’na Romantik Bir Albüm Hediye Edin

Duygusal aşk şarkılarından oluşan bir albüm çıkaran,Türk pop müziğine iddialı giriş yapan Dilek Torgut, yılın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir