Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / Lenovo’dan 8 inç’lik Avuç İçi Bilgisayar – Lenovo Miix 8″
lenovo avuc ici bilgisayar miix 8 inc 660x330 660x330 - Lenovo’dan 8 inç'lik Avuç İçi Bilgisayar - Lenovo Miix 8"
Lenovo’dan 8 inç'lik Avuç İçi Bilgisayar

Lenovo’dan 8 inç’lik Avuç İçi Bilgisayar – Lenovo Miix 8″

Lenovo’nun en yeni buluşu Lenovo Miix 8” ile özel hayatımızda ve ofislerde yepyeni bir çağa tanıklık ediyoruz.

Lenovo’nun bu kendi küçük ama yetenekleri sınırsız tableti, normal tabletlerden farklı olarak bilgisayarınızdaki gibi Windows 8.1 işletim sistemine ve Intel Atom işlemciye sahip. Böylece, ofisteki bilgisayarınızda yaptığınız herşeyi, sadece 8 inç’lik bu tablette de yapabilirsiniz.

Ayrıca uzun pil ömrü, geniş hafızası ve isteğe bağlı ekran dijital kalemiyle kullanıcıların hem ofiste hem de özel hayatlarında ellerinden düşüremeyecekleri bir tablet olacak.

Ofisiniz Her Yerde
Ofisiniz Her Yerde

Ofisiniz Her Yerde
Ofislerde, dört duvar arasında, çalışma zorunluluğu artık mazi oldu. Kafeler, restoranlar, otel lobileri ve hatta parklar bile bize artık ofis. 350 gram ağırlığı ve 8,35 mm inceliğiyle taşıma kolaylığı sunan Miix 8” tablet, 7 saati aşan pil ömrüyle de bu trendin adeta sembolü olacak cinsten. Cihazın 2MP ön kamera ve 8MP’e kadar yükseltilebilen arka kamerası ile web konferanslar gerçekleştirebilir, iş arkadaşlarınızla online video sohbetler düzenleyebilirsiniz.

128GB kapasiteye kadar depolama seçenekleri, 64GB’a kadar da microSD kart desteği de bulunan cihazın bir an önce işe koyulabilmeniz için Microsoft Office ile yüklü olarak geldiğini de hatırlatalım.

Lenovo Miix 8"
Lenovo Miix 8″

Hem Çalışıyorsunuz Hem Eğleniyorsunuz
Sosyal hayatı da bir kenara atmamak gerekiyor. Sevdiğiniz bir filmi izlemek ya da sosyal ağlarda neler olup bittiğini takip etmek için, 8 inç genişliğindeki HD dokunmatik ekranı ve not almayı kolaylaştıran kalemiyle size yeter. Dokunmatik, ve aynı zamanda keskin ve parlak görüntü sunan ekranı,  sevdiğiniz oyunu oynamayı veya arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşmayı da bir keyfe dönüştürüyor.

Miix’in ayrılabilen kapağı ise cihazı kullanmadığınızda ekranı koruduğu gibi, film seyrederken tabletinizi istediğiniz modda tutmanızı sağlıyor. Ofisiniz ve tüm özel hayatınızın içinde bulunduğu Miix’in güvenliğiyle ilgili endişeniz de olmasın. Çünkü bu cihazda şifreniz yüzünüz. Entegre web kamerası yüzünüzün saklanan görüntülerini kullanır ve böylece cihazı hızlıca açmanızı sağlayarak, güvenliği de maksimize eder.

Bunu Okuyun!

yeni nokia lumia 630 turkiyede 660x330 310x165 - Yeni Nokia Lumia 630 Türkiye’de

Yeni Nokia Lumia 630 Türkiye’de

Lumia serisinin yeni üyelerinden  Nokia Lumia 630, daha fazla kişiselleştirme, hızlı işlemci, yeni deneyimler sunan …

windows xp destegi 8 nisan da sona eriyor 660x330 310x165 - Windows XP Desteği 8 Nisan'da Sona Eriyor

Windows XP Desteği 8 Nisan’da Sona Eriyor

Microsoft, Windows XP için son 12 yıldır sunduğu desteği 8 Nisan 2014’ten sonra sunmayacağını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir