Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / Kol Bandı Gear Fit Tanıtıldı
kol bandi gear fit tanitildi 660x330 660x330 - Kol Bandı Gear Fit Tanıtıldı
Gear Fit

Kol Bandı Gear Fit Tanıtıldı

İlk kavisli Super AMOLED giyilebilir cihaz olan Samsung Gear Fit’i tanıtıldı. Gear Fit, Samsung Gear teknolojisini en kapsamlı egzersiz araçları ile birlikte sunarak tüketicilerin kişisel tarzlarından veya mobil bağlantılarından ödün vermeden fiziksel olarak aktif kalmalarına olanak sağlıyor.

Samsung Gear Fit
Samsung Gear Fit

Tek başına veya tamamlayıcı bir cihaz olarak kullanılabilen Samsung Gear Fit, kullanıcıların sürekli olarak bağlantıda kalmalarına olanak tanıyarak kişisel ve aktif yaşamlarını yönetebilmelerini ve böylece yaşamın hiçbir anını kaçırmamalarını sağlıyor.

Super AMOLED ekrana sahip olan Samsung Gear Fit, tüketicilerin bileklerine rahatça oturacak şekilde tasarlandı. Kullanıcıların hareket halindeyken bile e-posta, SMS, çağrı, alarm, S-planner gibi Galaxy akıllı telefonlardan gelen bildirimlere anında ulaşmalarını sağlayan Samsung Gear Fit tüketicilere günlük egzersiz bantlarından çok daha fazlasını sunuyor.

Samsung Gear Fit Siyah, Turuncu ve Gri kayış rengi seçenekleri sunuyor ve bu sayede kullanıcılar, ruh hallerine ya da giyim tarzlarına en iyi uyan Gear Fit’i seçebiliyor. Samsung Gear Fit aynı zamanda kişiselleştirilmiş öneriler ve egzersiz tavsiyeleri sağlamak üzere özel ve gerçek zamanlı egzersiz eğitmenliği de sunuyor.

Bunu Okuyun!

samsung galaxy s6 ve galaxy s6 edge turkiyede 660x330 310x165 - Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Türkiye'de!

Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Türkiye’de!

İnci beyazı, safir siyahı, altın platin renk temaları ile Samsung Galaxy S6

samsung galaxy s5 nin gizli ozellikleri 660x330 310x165 - Samsung Galaxy S5'nin Gizli Özellikleri

Samsung Galaxy S5’nin Gizli Özellikleri

Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy S5’in gizli kalmış pek çok özelliğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir