Ana Sayfa / Tekno / Teknoloji / Galaxy Note 10.1 Karlar Ülkesinde

Galaxy Note 10.1 Karlar Ülkesinde

Samsung, önceki sürümlere göre 4 kat daha zengin bir görüntüleme deneyimi sunan Galaxy Note 10.1 2014 sürümünün iddialı özelliklerini,  2014 Oscar adayları arasında yer alan “Disney’den Karlar Ülkesi” eşliğinde paylaştı. Tanıtım filminde S-Pen, Temassız Komut, Karalama Defteri ve Çoklu Ekran özelliklerini vurgulandı.

İşte Yeni Samsung Galaxy Note 10.1’in Fark Yaratan Özellikleri
Samsung’un Aralık 2013’de çıkardığı Yeni Galaxy Note 10.1 geniş ekranı çoklu pencere kullanımını mümkün kılıyor. Kullanıcılar, Çoklu Ekran özelliği ile aynı uygulamayı iki farklı pencerede çalıştırabiliyor ve içeriği bir pencereden diğerine sürükleyerek bırakmak için S Pen’i kullanabiliyor.

5 farklı özelliği içinde barındıran Temassız Komut paletinin açılması içinse tek yapmanız gereken, S Pen’i ekrana hafifçe yaklaştırmak ve üzerindeki tuşa dokunmak.

El yazısı ile yazdığınız içeriği otomatik olarak, metin formatına dönüştürmenizi sağlayan İş Notu özelliği ile el yazınızla bir çağrı başlatabilir, rehbere kişi ekleyebilir, harita üzerinde bir adrese göz atabilir, web’de arama yapabilir ya da yapılacak işler listesine bir görev kaydedebilirsiniz.

Karalama Defteri özelliği ile web, YouTube ve Galeri gibi çeşitli kaynaklardan topladığınız içeriğin tamamını tek seferde görüntüleyerek düzenleyebilirsiniz. Bu sayede internette ilginizi çeken bir içeriği not edip saklayabilir ve ihtiyacınız olduğunda tekrar yararlanabilirsiniz.

Ekran Yazısı özelliği ile mevcut sayfanın tam ekran görüntüsünü otomatik olarak cihaza kaydederek, bu görüntü üzerine not alabilirsiniz. Örneğin sevdiğiniz bir oyunda rekor sonuç elde ettiğiniz bir anda ya da sosyal medyada bir fotoğrafınızın altında dikkat çekici bir yorum gördüğünüzde; üzerine aldığınız notla kişiselleştirebilir ve arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

S Finder özelliği ile telefonunuzda kapsamlı olarak içerik arayabilirsiniz. Tarih, yer ve içerik türü gibi anahtar sözcükleri girerek ilgili belgeler, olaylar ve hatta yardım sayfasında arama gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca notlarınızda el yazısı ile girilmiş içerik ve ajanda uygulamalarında arama yapabilmenin yanı sıra; simge ve formülleri de arayabilirsiniz.

Kalem Penceresi özelliği sayesinde, ekranın herhangi bir yerine S Pen ile herhangi bir boyutta bir pencere şekli çizerek hızlı bir şekilde YouTube, Hesap Makinesi veya İnternet gibi birçok uygulama penceresini ekrandaki mevcut işlemi durdurmaksızın açabilirsiniz.

4 Kat daha Zengin Görüntüleme Deneyimi
WQXGA Super Clear LCD (2560×1600), 1,9 GHZ Octa Core işlemci ve 3GB RAM ile son derece ince ve hafif bir kasada, en yüksek üretkenlik özellikleriyle sunulan Yeni Galaxy Note 10.1, önceki sürümlere göre 4 kat daha zengin bir görüntüleme deneyimi sunan kristal parlaklığındaki ekranıyla da göz dolduruyor.

Bunu Okuyun!

samsung galaxy s6 ve galaxy s6 edge turkiyede 660x330 310x165 - Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Türkiye'de!

Samsung Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Türkiye’de!

İnci beyazı, safir siyahı, altın platin renk temaları ile Samsung Galaxy S6

samsung galaxy s5 nin gizli ozellikleri 660x330 310x165 - Samsung Galaxy S5'nin Gizli Özellikleri

Samsung Galaxy S5’nin Gizli Özellikleri

Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy S5’in gizli kalmış pek çok özelliğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir