Ana Sayfa / Haber Canbazı / Magazin / Burçlara Göre Kayınvalideler Nasıldır?
burclara gore kayinvalideler nasildir 660x330 660x330 - Burçlara Göre Kayınvalideler Nasıldır?
Burçlara Göre Kayınvalideler Nasıldır?

Burçlara Göre Kayınvalideler Nasıldır?

Kayınvalidenizin burcuna göre nasıl bir karakteri var hiç merak ettiniz mi?İşte kayınvalidenizin burcuna göre karakteri…

Koç
Koç burcu kayınvalideler inatçıdırlar. Eğer sizden hoşlanmazlarsa, fikirlerini kolay değiştirmezler ve hayatınızı karartırlar.  Çevrelerine karşı neşeli ve mutlu görünürler ama gelin ve damatları için zor insanlardır.

Boğa
Boğa burcu anneler, çocuklarına karşı koruyuculardır. İnatçı olduklarında çok tartışırlar ve onlara karşı gelinmesinden hoşlanmazlar. Gelin ve damatlarına saygı duymazlarsa samimi olmazlar ve çok eleştirirler.

İkizler
İkizler, normalde sakindirler. Ancak dengesiz bir yapıya sahip olduklarından dolayı çok iyiyken biranda sinirlenebilir ve ters tepki verebilirler. Zeki olan ikizler burcu, gelin ve damatlarına değişik dürprizler yapabilirler.

Yengeç
Yengeçler ailesine düşkülerdir. Bu yüzden, aileye yeni katılan gelin ve damatlara hemen ısınamazlar. Israrcı ve net fikirleri olan bu burçlar, kolay fikir değiştirmezler. Onlara yapılan hataları unutmasalar da, bağlandıkları gelinlerini ve damatlarını çok korurlar.

Aslan
En çekinilecek kayınvalidelerden biridir. Sinirlendiği anda çok zor affeder ve sinirini direkt belli eder. Kendi isteklerinin ön planda tutulmasını isterler ve her konuda fikirleri vardır.

Başak
Başak burcu kayınvalideler, gelinlerine ve damatlarına karşı samimi olurlar. Ancak çabuk eleştiren bu burçlar bazen karşı tarafı kırabilirler. Alıngan bir yapıya sahip olan başaklar, kendilerine yapılan yanlışları kolay unutmazlar.

Terazi
Terazi burcundaki kayınvalideler, duygusal ve iyi kalplidirler. İdeal kaynana olacak karaktere sahip bu kişiler, gelin ve damatlarına çok anlayışlı ve iyi davranırlar.

Akrep
Akrep burcu kayınvalidelerinin sağı solu belli olmaz. Kolay anlaşılmadığı ve ne düşündüğü belli olmadığı için nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. Bir an çok iyiyken modları hızlı bir şekilde değişir.

Yay
Yay burçları çocuklarına çok düşkünlerdir. Çocuklarının tercih ettiği kişiye saygılı davranırlar ve sevmeseler de belli etmezler. Çocuklarının sıkıntılı dönemlerinde her zaman yardım ettikleri için onların ailelerine de aynı şekilde düşünür ve yardım ederler.

Oğlak
Oğlak burcu kayınvalideler, bir şeye karar verdiklerinde kolay değiştirmezler. Şüpheci yapıları yüzünden çok detaycı ve dikkatlidirler. Gelin ve damatlarına bazen çok karışabilirler. Çocuklarına karşı davranışlara dikkat eden oğlaklar, yanlış bir davranışı unutmazlar.

Kova
Herkese güvenmeyen Kovalar, gelin ve damatlarına ilk başlarda şüpheli ve eleştirisel bakabilirler. Her şeyi bildiklerine inan kovalar, kolay kayınvalideler değildirler. Eğer sizi severlerse, iyi davranırlar ama asla çok samimi olmazlar.

Balık
Balık burcu kayınvalideler, gelin ve damatlarına çabuk ısınırlar. Çocukları ve eşleri arasındaki sürtüşmelere aşırı tepki verebilirler çünkü çok duygusal ve melankolik kişilerdir. Söylediğiniz herhangi sözden çabuk kırılırlar ve ağlamak için yer ararlar.

Bunu Okuyun!

kendini guclu gostermek 660x330 310x165 - Kendini Güçlü Göstermek

Kendini Güçlü Göstermek

Günümüzde dizi furyası var. Bazı dizler, tutuyor bazıları tutmuyor.

gormezden gelebilmek 660x330 310x165 - Görmezden Gelebilmek

Görmezden Gelebilmek

Beş arkadaş, bir haftalığına bir av partisine gitmişler. Aralarında bir anlaşma yapmışlar.

Bir yorum

  1. Yay
    Yay burçları çocuklarına çok düşkünlerdir. Çocuklarının tercih ettiği kişiye saygılı davranırlar ve sevmeseler de belli etmezler. Çocuklarının sıkıntılı dönemlerinde her zaman yardım ettikleri için onların ailelerine de aynı şekilde düşünür ve yardım ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir