9 mayis 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 9 Mayıs
Vizyona Giren Filmler: 9 Mayıs

Vizyona Giren Filmler: 9 Mayıs

9 Mayıs 2014′te 3′ü yerli film olmak üzere toplam 8 film vizyona çıkarıldı. Anormal Aktivite, Görünmeyen Kadın,  Karınca Kapanı,  Kötü Komşular, Müslüm Babanın Evlatları, Panzehir, Umudun Peşinde, Virüs isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Anormal Aktivite
Michael Tiddes’in yönettiği ve Marlon Wayans, Marlene Forte, Essence Atkins ile David Koechner’in oynadığı Anormal Aktivite (A Haunted House), M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Görünmeyen Kadın
Ralph Fiennes’in yönettiği ve Ralph Fiennes, Felicity Jones, Kristin Scott Thomas ile Tom Hollander’ın oynadığı Görünmeyen Kadın (The Invisible Woman), Pinema Film dağıtımıyla Mars Entertainment Group tarafından vizyona çıkarıldı.

Karınca Kapanı
Fırat Tanış’ın yönettiği ve Fırat Tanış, Neslihan Yeldan, Cüneyt Uzunlar ile İdil Vural’ın oynadığı Karınca Kapanı,  Tiglon Film dağıtımıyla Siyah Perde Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Kötü Komşular
Nicholas Stoller’ın yönettiği ve Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne ile Dave Franco’nun oynadığı Kötü Komşular (Bad Neighbours), UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.

Müslüm Babanın Evlatları
Vuslat Saraçoğlu’nun yönettiği belgesel film Müslüm Baba’nın Evlatları, vizyona çıkarıldı.

Panzehir
Alper Çağlar’ın yönettiği ve Emin Boztepe, Cüneyt Arkın, Öykü Gürman, Kaan Urgancıoğlu,Edoardo Costa, Hüseyin Özay, Levent Can ve Murat Çüreklibatur’un oynadığı Panzehir,  Warner Bros. dağıtımıyla Insignia Yapım – ÇağlarArts tarafından vizyona çıkarıldı.

Umudun Peşinde
Stephen Frears’ın yönettiği ve Judi Dench, Steve Coogan, Sophie Kennedy Clark, Mare Winnigham’ın oynadığı Umudun Peşinde (Philomena),  M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Virüs
Manuel Carballo’nun yönettiği ve Shawn Doyle, Kris Holden Reid, Emily Hampshire ile Claudia Bassols’un oynadığı Virüs (The Returned),  Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

vizyona giren filmler 19 subat kulecanbazi com 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

19 Şubat 2016’da 4 film vizyona çıkarıldı.

29 ocak 2016 cuma vizyona giren filmler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

29 Ocak 2016’da 5 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir