Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 7 Mart
7 mart 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 7 Mart
Vizyona Giren Filmler: 7 Mart

Vizyona Giren Filmler: 7 Mart

7 Mart 2014’te 1 animasyon film, 3 yerli film olmak üzere toplam 7 film vizyona çıkarıldı. 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi, Bizum Hoca, Kuşlar Şehrinde Macera, Mavi Dalga, Ömer, Sınırsızlar Kulübü ve Silsile isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi
Noam Murro’nun yönettiği ve Lena Headey, Eva Green, Rodrigo Santoro, Sullivan Stapleton’un oynadığı 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi (300: Rise of an Empire), Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.

Bizum Hoca
Yılmaz Okumuş ile F. Serkan Acar’ın yönettiği ve Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Serhat Özcan ile Sabriye Kara’nın oynadığı Bizum Hoca, Pinema Film dağıtımıyla Zenos Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Kuşlar Şehrinde Macera
Wayne Thornley’in yönettiği ve Yekta Kopan, Leonard Nimoy, Jeremy Suarez ile Abigail Breslin’in seslendirdiği animasyon film Kuşlar Şehrinde Macera (Zambezia), Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Mavi Dalga
Zeynep Dadak ile Merve Kayan’ın yönettiği ve Ayris Alptekin, Barış Hacıhan, Onur Saylak ile Tülin Özen’in oynadığı Mavi Dalga, M3 Film dağıtımıyla Bulut Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Ömer
Hany Abu Assad’ın yönettiği ve Adam Bakri, Leem Lubani, Eyad Hourani ile Samer Bisharat’ın oynadığı Ömer (Omar), M3 Film dağıtımıyla Filmartı Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Sınırsızlar Kulübü
Jean Marc Vallee’nin yönettiği ve Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Jared Leto ile Denis O’Hare’in oynadığı Sınırsızlar Kulübü (Dallas Buyers Club), Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Silsile
Ozan Açıktan’ın yönettiği ve Nehir Erdoğan, Tardu Flordun, İlker Kaleli ile Esra Bezen Bilgin’in oynadığı Silsile, UIP Filmcilik dağıtımıyla BKM Film – Ptot Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

vizyona giren filmler 19 subat kulecanbazi com 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

19 Şubat 2016’da 4 film vizyona çıkarıldı.

29 ocak 2016 cuma vizyona giren filmler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

29 Ocak 2016’da 5 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir