Ana Sayfa / Kültür Sanat / Sinema / TV / Vizyona Giren Filmler: 6 Haziran
6 haziran 2014 vizyona giren filmler hakkinda bilgiler 660x330 660x330 - Vizyona Giren Filmler: 6 Haziran
Vizyona Giren Filmler: 6 Haziran

Vizyona Giren Filmler: 6 Haziran

6 Haziran 2014′te 1′si yerli film olmak üzere toplam 9 film vizyona çıkarıldı. Aşkta Yanlış Yoktur, Kardeşim İçin,Oz Efsanesi: Dorothy’nin Dönüşü, Paris’te Bir Hafta Sonu, Suç Şehri, Tamaya, Yarının Sınırında, Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı,  Yüksek Risk isimli filmleri izleyebilirsiniz. İşte vizyona giren filmlerin kısa bilgileri…

Aşkta Yanlış Yoktur
Jeremiah S. Chechik’in yönettiği ve Ryan Kwanten, Sara Canning, Ryan McPartlin ile Kristen Hager’in oynadığı Aşkta Yanlış Yoktur (The Right Kind of Wrong), Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Kardeşim İçin
Scott Cooper’in yönettiği ve Christian Bale, Woody Harrelson, Casey Affleck ile Forest Whitaker’in oynadığı Kardeşim İçin (Out of the Furnace), Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Oz Efsanesi: Dorothy’nin Dönüşü
Daniel St. Pierre ile Will Finn’in yönettiği ve Dennis Quaid, Zac Efron, Alan Bates ile Kim Dickens’in oynadığı Oz Efsanesi: Dorothy’nin Dönüşü (Legends of Oz: Dorothy’s Return), Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Paris’te Bir Hafta Sonu
Roger Michell’in yönettiği ve Jim Broadbent, Lindsay Duncan, Jeff Goldblum ile Olly Alexander’in oynadığı Paris’te Bir Hafta Sonu (Le Week End),  M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Suç Şehri
Jerome Salle’in yönettiği ve Orlando Bloom, Forest Whitaker, Tanya Van Graan ile Natasha Loring’in oynadığı Suç Şehri (Zulu), M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarıldı.

Tamaya
Serkant Yaşar Kutlubay’ın yönettiği ve Su Bilgiç, Derya Aksu, La Milla ile Nicole Kuntzman’ın oynadığı Tamaya,  Özen Film dağıtımıyla Kutlubay Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Yarının Sınırında
Doug Liman’ın yönettiği ve Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton ile Brendan Gleeson’un oynadığı Yarının Sınırında (Edge of Tomorrow),  Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarıldı.

Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı
Seth MacFarlane’in yönettiği ve Seth MacFarlane, Charlize Theron, Amanda Seyfried ile Liam Neeson’ın oynadığı Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı (A Million Ways to Die in the West), UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.

Yüksek Risk
David Mackenzie’nin yönettiği ve Rupert Friend, Jack O’Connell, Ben Mendhelson ile David Avery’nin oynadığı Yüksek Risk (Starred Up), M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Bunu Okuyun!

vizyona giren filmler 19 subat kulecanbazi com 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

Vizyona Giren Filmler: 19 Şubat

19 Şubat 2016’da 4 film vizyona çıkarıldı.

29 ocak 2016 cuma vizyona giren filmler 660x330 310x165 - Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

Vizyona Giren Filmler: 29 Ocak

29 Ocak 2016’da 5 film vizyona çıkarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir